Saç nasıl daha hızlı uzar?

rimexlz

Decipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Geforce RTX 2080 - AMD RYZEN 7 3800XT - MSI MAG B550 - 16 GB RAM
Arkadaşlar selam. Benim saçım uzun ve kıvırcık. Annemler kanıma girdi kısalt dediler berbere model gösterdim adam resmen çok kısalttı. Yani zamana bırakmak gerektiğini biliyorum ama aynaya bakınca ağlıyorum. Eskiden kıvır kıvır saçlarım vardı şimdi keko gibiyim. Artık beni yansıtan şeylere bakmak istemiyorum. O derece bir fikri olan varsa yardımcı olsun.

Arkadaşlar selam. Benim saçım uzun ve kıvırcık. Annemler kanıma girdi kısalt dediler berbere model gösterdim adam resmen çok kısalttı. Yani zamana bırakmak gerektiğini biliyorum ama aynaya bakınca ağlıyorum. Eskiden kıvır kıvır saçlarım vardı şimdi keko gibiyim. Artık beni yansıtan şeylere bakmak istemiyorum. O derece bir fikri olan varsa yardımcı olsun.

Dostum biotin kullan, bol vitaminli beslen.

Şimdi bunu okuyup da her gün yıkarım o zaman diye düşünüyosan, yıka ama her gün şampuanla yıkanmaz. Saçın kendi yağıyla beslenmesine de izin vermek lazım en az 3 günde bir şampuanla yıka.

Ben haftada bir şampuanla yıkıyorum 2 günde bir de su ile yıkıyorum. Saç zamanla bu düzene alışıp fazla yağlanmıyor zaten. Şampuan ne kadar kaliteli olursa olsun saçı yıpratıyor.

Ben haftada bir şampuanla yıkıyorum 2 günde bir de su ile yıkıyorum. Saç zamanla bu düzene alışıp fazla yağlanmıyor zaten. Şampuan ne kadar kaliteli olursa olsun saçı yıpratıyor.

Benim saçlar hızlı yağlandığı için 2 günde bir şampuanla yıkıyorum maalesef ki. Sorun yağlanma da değil aslında yağlı olunca kepek doluyor saçım mecbur kalıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı