Saç nasıl uzatılmalı?

ReynTR

Decapat
Daha fazla  
Saçımın üst kısımları zaten uzun ve yanları da uzatmaya karar verdim. Yanlar şu anda çok uzunda değil kısada, orta yani ama yine de şu anda bile kaba bir görüntü var ve mağara adamına dönüyorum. Yanları nasıl uzatmalıyım kaba bir görüntü olmadan veya bu görüntü bir yerden sonra geçer mi?

Ana mesleğim berber. Yüzünü görmeden ben bile cevaplayamam bu soruyu dostum. Nasıl bir soru bu? Biz senin yüz hatlarını nereden bilelim? Berbere gidip bir tavsiye alman gerekiyor.

Saçımın üst kısımları zaten uzun ve yanları da uzatmaya karar verdim. Yanlar şu anda çok uzunda değil kısada, orta yani ama yine de şu anda bile kaba bir görüntü var ve mağara adamına dönüyorum. Yanları nasıl uzatmalıyım kaba bir görüntü olmadan veya bu görüntü bir yerden sonra geçer mi?

Uzadıkça o kaba görüntü gider.

Ana mesleğim berber. Yüzünü görmeden ben bile cevaplayamam bu soruyu dostum. Nasıl bir soru bu? Biz senin yüz hatlarını nereden bilelim? Berbere gidip bir tavsiye alman gerekiyor.

Oval bir yüz şekline sahibim. Uzun saç yakışıyor zaten sadece yanları nasıl uzatmalıyım.

Uzadıkça o kaba görüntü gider.

Kaç ay sürer sizce? Şu anda yanlar ortalama bir uzunlukta ama diken gibiler oda düzelir mi?

Uzat kötü gözüken yerleri kestir sonra gene uzat.

Hocam benim bu şekil saçlar bazen kıvırcık bazen dalgalı kolay kolay şekil de almıyor uzadı bayağı kestirmeliyim mi? Uzatmalı mıyım? Kısa saç da sevmiyorum, saç için kullanabileceğim ürünler var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_8995.png
    IMG_8995.png
    338,5 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_8998.png
    IMG_8998.png
    459,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_8999.png
    IMG_8999.png
    547,3 KB · Görüntüleme: 33
Saçınız böyle kalsın bence rahatsız etmiyorsa tabii iyi duruyor bence berbere söylersiniz sürekli aynı saç stilini yapar fotoğrafı kalsın saçınızın uzatmaya gerek yok gibi fazla.

Geri
Yukarı