Saç ne yapılmalı?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Saçımı 2 yıldır düzenli olarak kıvırcık yaptırıyorum, 18 yaşındayım. Eskiden çok güzel gözükürdü görünüşümü 10 katı iyi gösterirdi ancak son zamanlarda yapan yerlerden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ancak kafam bildiğiniz kuş yuvası gibi oldu. Yaptıralı 2.5 ay oldu ve saçım şu an aşırı uzun, düz saçı biliyorsunuz düzeltmesi toplaması çok zor ancak alnımdan elimle saçımı kaldırdığımda havaya kaldırılmış düz saçın daha iyi olacağını düşündüm. Kıvırcığa da çok alışmış durumdayım ancak son halleri kıvırcığın inanın öz güvenimi çok düşürüyor, sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçın uzunsa geriye bağla değilse 3 4 numara gez. Dış görünüşe bu kadar takmamak lazım. Yoksa saç uğraştıırıyor cidden baya bi süre kıvırcık sacla gezmiş biri olarak diyorum.

Benimki doğal kıvırcık sen bı de kıvırcık yaptırıyormussun berberde o daha da ugrastırır hıc sıkıntı cekmıyon mu yaw :D

Saçın uzunsa geriye bağla değilse 3 4 numara gez. Dış görünüşe bu kadar takmamak lazım. Yoksa saç uğraştıırıyor cidden baya bi süre kıvırcık sacla gezmiş biri olarak diyorum.

Benimki doğal kıvırcık sen bı de kıvırcık yaptırıyormussun berberde o daha da ugrastırır hıc sıkıntı cekmıyon mu yaw :D
Sebebini bilmiyorum ancak dış görünüşe özellikle saça çok takıntılıyım :D, saçım kötü diye lise zamanlarımda metrodan eve döndüğümü hatırlıyorum ( sanırım biraz abartmıştım :D ), düz saçın bende tek sorunu zor şekil alması ancak kıvırcık ne bileyim şekil vermek daha zor. Şöyle anlatayım: Berberden çıkıyorsun ne güzel kıvırcık oldu diyorsun ancak çok kısa uzamasını beklemem lazım 1-2 hafta diyorsun. Bir uzuyor uzamasına kıvırcıktan soğuyorsun :D

Sebebini bilmiyorum ancak dış görünüşe özellikle saça çok takıntılıyım :D, saçım kötü diye lise zamanlarımda metrodan eve döndüğümü hatırlıyorum ( sanırım biraz abartmıştım :D ), düz saçın bende tek sorunu zor şekil alması ancak kıvırcık ne bileyim şekil vermek daha zor. Şöyle anlatayım: Berberden çıkıyorsun ne güzel kıvırcık oldu diyorsun ancak çok kısa uzamasını beklemem lazım 1-2 hafta diyorsun. Bir uzuyor uzamasına kıvırcıktan soğuyorsun :D
Hocam bunlar geçici şeyler. 30 yaşında geldiğinde kimse saçına bakmayacak. Saçını geriye bağla ya da 3e vur düşünme saçın hakkında yani. Dış görünüşü de salla gitsin. Tabi kendine bak da saçım kötü diye metrodan eve dönmek abartı. O yüzden tavsiyem geriye bağla hayatının ilerisine bak.

Geri
Yukarı