Kepekli ve yağlı saç için ne yapılmalı?

The_Rouse

Hectopat
Daha fazla  
Yaşım 14, saçlarımda çok fazla kepek, yağlanma ve kırılma gibi sorunlar var. Bunları nasıl geçirebilir ve nasıl saçlarımı uzatabilirim?

Güncel.

Eczaneden ozel medikal sampuan alabilirsin. Ben de benzer sikintilari cok yasadim. Kalici bir cozum sunmasa da kullandigim sure boyunca rahat ettigim urunler oldu. Resimdeki sampuani eczanelerden 10-15 tl gibi fiyatlara alabilirsin.

Dosya Ekleri

• Ekran-Alıntısı.png
    Ekran-Alıntısı.png
    51 KB · Görüntüleme: 127
Ben de arkadaş gibi medikal şampuan olan Konazol'u kullanıyorum. Kullandığım sürece gayet iyi. Cildiyeye görünmekte fayda var ama.

dostum bendede kepek ve yağlanma vardı doktora e vitamini ampülü yazdırdım birde çam telebenti yağı ile masaj yatpım sadece e vitamini ampülünü bir kaseye kır 6 7 damlada ça terebenti yağı fazla damlatma sacı yakabilir bunu 2 kere yaptım kepek ve yağ sorunu gitti dökülme azaldı saç dibi kaşıntııs içinde head sholders rahatlatıcı bakım kullanıyorum bir sıkıntı yok denebilirsin

Bende de yağlanma sorunu var. Berberim limon içeren şampuanları tavsiye etmişti. Denemeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı