Saç şekillendirici önerisi

Walterwhite11

Femtopat
Daha fazla  
Bende mat wax var Ostwint Menstyle Collection Saç Åekillendirici Matte Wax No10 150 ml Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Saç fönde zor şekil alıyor bir süre sonra bozuluyor bunu sürüyorum saçımın önü tarak sürülmüş gibi şekil alıyor doğal durmuyor. Pudra düşündüm saç döker diyorlar. Sizin önerebileceğiniz doğal durabilecek bir ürün var mı? Saçım zor şekil alıyor sabit kalmıyor buna göre.

Bu ürünü öneririm. (Aradaki fiyat farkından kullandığınız ürünün kalitesiz olduğunu tahmin edebilirsiniz.)
Fönü tamamen tarakla yapmayın.
Saçınız %100 ıslakken tarafla tarama yönünü destekleyin. Daha sonra fön aşamasında elinizle saça yön verin. (Kuru saça fön tutmamaya özen gösterin.)

Bu ürünü öneririm. (Aradaki fiyat farkından kullandığınız ürünün kalitesiz olduğunu tahmin edebilirsiniz.)
Fönü tamamen tarakla yapmayın.
Saçınız %100 ıslakken tarafla tarama yönünü destekleyin. Daha sonra fön aşamasında elinizle saça yön verin. (Kuru saça fön tutmamaya özen gösterin.)

Peki hocam kalitesiz olabilir bendeki ürün ama bunda da aynı şekilde tarak izi bırakır mı yoksa benim kullanmamla alakalı mı yani fön işlemini tamamen tarakla yapmamam ve ıslakken mi yapmam lazım anladığım kadarıyla? Saçım zor şekil aldığı için biraz uğraştırıyor biraz ürünü de fazla kullanıyor olabilirim bilmiyorum da

Peki hocam kalitesiz olabilir bendeki ürün ama bunda da aynı şekilde tarak izi bırakır mı yoksa benim kullanmamla alakalı mı yani fön işlemini tamamen tarakla yapmamam ve ıslakken mi yapmam lazım anladığım kadarıyla? Saçım zor şekil aldığı için biraz uğraştırıyor biraz ürünü de fazla kullanıyor olabilirim bilmiyorum da

Wax sürdükten sonra tarak uygulanmamalı.
  1. Saçınızı yıkadığınızı varsayalım. Havlu ile hafif nemini aldıktan sonra saç ıslakken tarak ile vereceğiniz şeklin taslağını çıkarın.
  2. Daha sonra fön makinesi ile çıkardığınız şeklin üzerinden tarak yardımıyla kurutmaya başlayın.
  3. %50 oranında kuruma oluşunca yani saç çok ıslak değilken ve nemliyken elinizle fön yardımıyla kurulama, şekil vermeye devam edin.
  4. Saç tamamen kuruyunca 2 fındık tanesi boyutunda Wax'ı avuç içinde eriterek/ısıtarak saça uygulayın.
Doğal bir görünüm için bu yolları uygulamanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı