Saç sıfıra vurulursa gür çıkar mı?

Çok geçmiş olsun, neden psikolojik destek alamıyorsun? Maddi nedenler mi, aile baskısı mı? Bu durumda çok iyi olurdu.

Zaten aile bakımından problemler var. Evde pek durmak dahi istemiyorum. Hafta içi okuldan sonra eve çok geç gelmek istiyorum bu konuda evde bir rahatsızlık hakim.

Zaten aile bakımından problemler var. Evde pek durmak dahi istemiyorum. Hafta içi okuldan sonra eve çok geç gelmek istiyorum bu konuda evde bir rahatsızlık hakim.
Bir şekilde onları ikna edip psikiyatriye görünseniz? Randevuyu alıp farklı bir akrabanızla da gidebilirsiniz.

Sıfıra vurduğunuzda gür çıkar mı bilemem fakat daha sağlıklı saçlarınız olur, düzenli bakarsanız tabii.

Saçım babadan geldiği için çok seyrek. 1 haftalık tatilde doktora görüneceğim. Net bir cevap alabilirsem yani saçımı makine ile 0'a vurmak konusunda doktor onayı alırsam yapacağım. Birkaç gün kel dolaşacaz ama olsun.

Çok takma sac dokulmesine senin yaslarin da ayni sorunu cekiyordum kac yasima geldim saclarim hala sağlam ve uzunlar.

Saçım babadan geldiği için çok seyrek. 1 haftalık tatilde doktora görüneceğim. Net bir cevap alabilirsem yani saçımı makine ile 0'a vurmak konusunda doktor onayı alırsam yapacağım. Birkaç gün kel dolaşacaz ama olsun.

Tedavileri var diye biliyorum. En sağlıklısı dediğiniz gibi doktora görünmeniz, biz burada sadece tahmin edebiliriz. Şimdiden sağlıklı günler dilerim. Saçınıza sağlıklı bakmayı unutmayın.

Hiçbir şey değişmez boşa deneme. Ayrıca elini saçına atmaktan korkma dökülen saç kafanda olsa dahi ölmüş oluyor. Her türlü yerine başka saçlar çıkacak. Düzenli tara.

Duştan sonra saçımı düzgün kurulama yapıyorum. Kendime özgü bir tarağım yok. Kişisel alışveriş'te alacaktım ama babam beraber gideriz benim de eksiklerim var dediği için şu an babamı bekliyorum.

Geri
Yukarı