Saç uzatma önerileri

Akerfeldt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhabalar.
Arkadaşlar yıllardır hep saçımı uzadıkça kestiriyorum hep uzatmak istediysemde bu dalgalı saçım bana engel oldu. Son bir kaç aydır saçlarımı uzatmaya başladım her ay berbere sadece ense tıraşı olmak için gidiyorum faulleri işte ensedeki saçları kestiriyorum. Ama işte saçlarım dalgalı ve yağlı olduğu için her gün saçımı yıkamam lazım yoksa gerçekten kötü görünüyor, saçlarım gerçekten çok yağlı aynı gün içerisinde yağlanacak kadar hızlı yağlanıyor. Bu saçı bir nebze bile olsa nasıl düzleştirebilirim, ve sizin önerileriniz neler nelere dikkat etmeliyim saç uzatırken? Birde şampuan öneriniz var mı? Şu anda Head&Shoulders Man Ultra'yı kullanıyorum 4 aydır.
Şimdiden Teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı durumdan muzdariptim schwarzkopf gliss ultimate oil elixir kullandım 2 3 ay boyunca ardından Head&Shoulders geçtim şimdi sıkıntı yok

Merhabalar.
Arkadaşlar yıllardır hep saçımı uzadıkça kestiriyorum hep uzatmak istediysemde bu dalgalı saçım bana engel oldu. Son bir kaç aydır saçlarımı uzatmaya başladım her ay berbere sadece ense tıraşı olmak için gidiyorum faulleri işte ensedeki saçları kestiriyorum. Ama işte saçlarım dalgalı ve yağlı olduğu için her gün saçımı yıkamam lazım yoksa gerçekten kötü görünüyor, saçlarım gerçekten çok yağlı aynı gün içerisinde yağlanacak kadar hızlı yağlanıyor. Bu saçı bir nebze bile olsa nasıl düzleştirebilirim, ve sizin önerileriniz neler nelere dikkat etmeliyim saç uzatırken? Birde şampuan öneriniz var mı? Şu anda Head&Shoulders Man Ultra'yı kullanıyorum 4 aydır.
Şimdiden Teşekkürler :)

Herkesin saçı ayrı. Benim de dalgalı saçlarım.

Elidor'un şampuanları bana çok iyi geldi. Fön çekince istediğim kıvama geldiler.

Ama H&S. Clear falan bunlar benim için hikaye.

Schwarzkopf'un pembe bir şampuanını aldım. O da güzel.

Fön çek fön. Yoksa bizim bu kıllar hizaya gelmiyor kafalarına göre takılıyor.

Herkesin saçı ayrı. Benim de dalgalı saçlarım.

Elidor'un şampuanları bana çok iyi geldi. Fön çekince istediğim kıvama geldiler.

Ama H&S. Clear falan bunlar benim için hikaye.

Schwarzkopf'un pembe bir şampuanını aldım. O da güzel.

Fön çek fön. Yoksa bizim bu kıllar hizaya gelmiyor kafalarına göre takılıyor.
Deneyeceğim çok sağolll :)

13 ay uzattım benimkide dalgalıydı sıkıldım şu eleman gibi yaptım saçın düz değilse uzatmanın numarası yokmuş.

371833

Tek önerim kadın şampuanlarını kullanmanız. 4 yıldır saç uzatıyorum, saçlarım da kıvırcık. Panthene kullanıyorum şampuan olarak, öneririm.
Panthene'nin hangi şampuanını kullanıyorsunuz mümkünse resim atabilirmisiniz?
Birde Panthene hariç başka sizin memnun kaldığınız kadın şampuanları varmı?

Panthene'nin hangi şampuanını kullanıyorsunuz mümkünse resim atabilirmisiniz?
Birde Panthene hariç başka sizin memnun kaldığınız kadın şampuanları varmı?
Valla bir tek Panthene’ i kullandım. Fotoğraf atamıyorum 2MB sınırından dolayı, Panthene Kepeğe Karşı olanı kullanıyorum. Bir de saç kremi kullanıyorum. Elidor’ un turuncu renkli olanını.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı