Saç yönü değiştirme

Ben anlayamadım kuaförde adam şak diye yapıyor arkada saç kalkmıyor önümde güzel oluyor. Bana gelince arkayı yapamıyorum önü süper yapıyorum.
Aa ben :D Ama yarın gidip biraz kısa kestireceğim ben ya! Bıktım uğraş uğraş. Önceden sprey sıkıyordum o da şimdi döker diye korkuyorum sıkmıyorum. Kısa saç en iyisi.

Aa ben :D Ama yarın gidip biraz kısa kestireceğim ben ya! Bıktım uğraş uğraş. Önceden sprey sıkıyordum o da şimdi döker diye korkuyorum sıkmıyorum. Kısa saç en iyisi.
Benim saç uzayınca ciddi anlamda çoklu karakter oluyorum. Kısa saçı aşırı sevmem aslında ama önü uzun olsun taranır olsun o yeter benim için. Evet sprey için bende döker diye ne aldım ne de kullandım. Kuaförlerdeki sprey ne doğrusu merak ettim.

Jöle saç sağlığını bozuyormuş galiba. Bende Wax var, fakat onu da kullanmıyorum. Ellerime az miktarda su alıp istediğim şekli veriyorum. Sonra kurumasını bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı