Saçımdaki kepekten nasıl kurtulabilirim?

bebecanciyim

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart:Asus B450 M-K2
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600G with Radeon Graphics 3.90 GHz
Takılı RAM:32,0 GB
Merhaba sevgilli Technopat üyeleri, saçımda aşırı kepek var ve ben 5 hafta önce saçımı bu sebeple jilet ile kazıttım kısacası kel oldum. Zaten kepek saçımda yara yapmıştı ve güneş altında bayağı kaşınıp saçımın dökülmesine sebep oldu fakat son zamanlarda aynı sorunla uğraşıyorum, saçım çok kaşınıyor, dayanamıyorum siyah giyiyorum üstümde çok belli oluyor, her gün soğuk suyla yıkıyorum. Dikkat etmeme rağmen çok fazla kepek var clear naneli şampuan kullanıyorum cildiyeye gideceğim ama randevu yok beni bu dertden kurtaracak bir öneriniz var mı?

Biraz geç olmuş ama yazayım Clear Men mentollü şampuan alınabilir ana kafanız aşırı ferahlar kışın kafanız üşür.

Hocam zaten kullanıyorum demiştim ama işe yaramıyor arkadaşımın tavsiyesi üzerine ketoral isimli şampuan aldım eczaneden 1 haftadır kullanıyorum saçımdaki kepek hala var ama gözle görülür bir şekilde azalma var ve kepek nedeniyle oluşan kaşıntı artık yok bence 1 aya kalmadan kurtulacağım gibi yine de sonucunu yazarım.

Hocam zaten kullanıyorum demiştim ama işe yaramıyor arkadaşımın tavsiyesi üzerine ketoral isimli şampuan aldım eczaneden 1 haftadır kullanıyorum saçımdaki kepek hala var ama gözle görülür bir şekilde azalma var ve kepek nedeniyle oluşan kaşıntı artık yok bence 1 aya kalmadan kurtulacağım gibi yine de sonucunu yazarım.

Head and shoulders limonlu öneririm.

Yıllarca farklı kepek şampuanları denedim, fakat pek etkili olmadılar; sürekli kaşıntı yağlanma ve beyaz tabaka oluşumu devam etti. Doktor medikal bir şampuan yazdı ve birkaç yıldır kullanıyorum, çok memnunum; hiç kaşıntı, yağlanma, beyaz tabaka kalmadı. Bir dermatoloğa muayene olun derim, kesin çözüm olur.

Yıllarca farklı kepek şampuanları denedim, fakat pek etkili olmadılar; sürekli kaşıntı yağlanma ve beyaz tabaka oluşumu devam etti. Doktor medikal bir şampuan yazdı ve birkaç yıldır kullanıyorum, çok memnunum; hiç kaşıntı, yağlanma, beyaz tabaka kalmadı. Bir dermatoloğa muayene olun derim, kesin çözüm olur.

Randevu bulmak pek kolay değil işte :(

Yeni konular

Geri
Yukarı