Saçın çok fazla kabarması

harajukubarbie

Kilopat
Başlıkta da dediğim gibi saçım çok fazla kabarıyor. Duştan çıktıktan sonra bir süre saçım yumuşacık oluyor ve kolay şekil alıyor fakat belli bir süre sonra saçım kabarıyor ve zor şekil alıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam birkaç hafta sabun kullan zeytin yağlı sabuna benzer sabunlar olması lazım benim öyle geçti.

Sadece şampuan kullanmayı deneyebilirsin.

Bende de oluyordu eskiden sabun kullanıyordum etkisini kaybetmeye başladığı için sabunla kafamı yıkamayı bırakmıştım ve sonra fark ettim ki bu kabarma sorunu sabundan kaynaklanıyormuş.
Saçını temizlemek için kullandığın şeyi değiştirmeyi deneyebilirsin.

Bende de oluyordu eskiden sabun kullanıyordum etkisini kaybetmeye başladığı için sabunla kafamı yıkamayı bırakmıştım ve sonra fark ettim ki bu kabarma sorunu sabundan kaynaklanıyormuş.
Saçını temizlemek için kullandığın şeyi değiştirmeyi deneyebilirsin.
Reis aynı sorunu bende sabunla çözdüm olaya bak :D

Sadece şampuan derken nasıl? Şu anki kullandığım pantene şampuan ve kremli olanı. Sadece şampuan olanlıyı da kullanmıştım fakat aynı şekilde kabarıyordu.

Sabun kullanıyorsan kullanma. Saçınla fazla temas etme elinin kiri saçına gelir yağlanır sonra. Aklıma gelenler bunlar. Ve saçına banyo haricinde su değdirme yine yağlanma yapar.

Sabun kullanıyorsan kullanma. Saçınla fazla temas etme elinin kiri saçına gelir yağlanır sonra. Aklıma gelenler bunlar. Ve saçına banyo haricinde su değdirme yine yağlanma yapar.
Sabun kullanmıyorum şampuan kullanıyorum ve evet saçıma dokunuyorum arada ama dikkat ederim. Yukarıda benimle aynı sorunu olup sabunla çözenler var. Tam olarak ne tür bir sabun aldınız ve bende de işe yarar mı? @Petek Baba @Qaxer

Yeni konular

Geri
Yukarı