Saçın kabarması ve şekil verememek

Pismaniyee

Hectopat
Saçım birazcık uzun. Yıkıyorum kuruluyorum sorun yok ama uyuyup uyanınca kabarıyor. Fön çekiyorum gene kabarıyor ve şekil veremiyorum. 3'e vurmayı düşünüyorum. Sizce 3 numara yapmalı mıyım?

3'e vurmayı çoğu kişi işe yaramaz demiş. Bende küçükken 3 numara yaptırıyordum fakat saç yapım hiç değişmedi hala uyanınca kabarıyor kesinlikle sizle durumum aynı. Benimki de biraz uzun, ve kesinlikle şekil falan veremiyorum uyanınca. Saç bakım ürünü denedim, yine sonuç gün ortasında güzel işe yarıyor fakat uyanınca gene aynı. Sanırım saçımızın yapısı böyle, yapacak bir şey yok. Ben ek olarak saç maskeleri deneyeceğim işe yararsa bilgilendiririm.

3'e vurmayı çoğu kişi işe yaramaz demiş. Bende küçükken 3 numara yaptırıyordum fakat saç yapım hiç değişmedi hala uyanınca kabarıyor kesinlikle sizle durumum aynı. Benimki de biraz uzun, ve kesinlikle şekil falan veremiyorum uyanınca. Saç bakım ürünü denedim, yine sonuç gün ortasında güzel işe yarıyor fakat uyanınca gene aynı. Sanırım saçımızın yapısı böyle, yapacak bir şey yok. Ben ek olarak saç maskeleri deneyeceğim işe yararsa bilgilendiririm.
Kısa olunca saçım güzel oluyor ama hemen uzuyor.
Şampuan saçı etkiler mi? Sanki Clear kullanırken daha iyiydi. Bir süredir Blendax erkeklere özel olan şampuanı kullanıyorum.

Kısa olunca saçım güzel oluyor ama hemen uzuyor.
Şampuan saçı etkiler mi? Sanki clear kullanırken daha iyiydi. Bir süredir blendax erkeklere özel olan şampuanı kullanıyorum.

Tabii ki etkiler, size saç kremi-şampuan karışık bir şampuan öneririm. İçinde saç kremi olduğu için hem saçın düzgün olmasına yardımcı oluyor, hem de şampuan sonuçta. Ama içeriğinin %85 üstü doğal olmasına özen gösterin, diğerleri saça zarar bile verebiliyor. (eğer bütçeniz varsa)

Tabii ki etkiler, size saç kremi-şampuan karışık bir şampuan öneririm. İçinde saç kremi olduğu için hem saçın düzgün olmasına yardımcı oluyor, hem de şampuan sonuçta. Ama içeriğinin %85 üstü doğal olmasına özen gösterin, diğerleri saça zarar bile verebiliyor. (eğer bütçeniz varsa)
Genellikle Clear tercih ediyorum. Hangisini önerirsiniz?

Genellikle clear tercih ediyorum. Hangisini önerirsiniz?

Hocam ne yalan söyleyeyim şampuan konusunda çok bilgim yok (marka olarak) fakat herkesin saç yapısı farklı olduğu için özel şampuanlar kullanması gerekiyor. Yeni konu açarsanız yardımcı olurlar. Ya da bir tane rehber vardı şampuan önerileri diye bulursam atarım ama siz bir bakın derim.

Saçlarımı senelerce uzun kullanmış biri olarak aynı saç yapısına sahibim. Kabarmayı önlemenin tek yolu sabahları uyanınca yıkamak. Başka türlüsü olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı