Saçları Yumuşatacak Şampuan Önerisi

41326

Kilopat
Arkadaşlar saçlarımı 1 yıldır uzatıyorum ve şu anda bayağı uzun fakat benim saçlarımı biraz daha yumuşatmam lazım. O yüzden sizden saçları yumuşatacak ve hafifletecek bir şampuan önerisi bekliyorum dostlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şampuandan ziyade, şampuan uygulamasından sonra kullanabileceğiniz saç maskeleri bulunuyor. Yağlı bir yapısı vardır, saçınızda birkaç dakika bekletip durularsınız ve üzerine yeniden şampuan uygulamazsınız. Böylece saçınız hem daha parlak olur, hem de yağlı yapısından dolayı daha yumuşak. Markadan markaya, ürünün kalitesinden kalitesine göre değişir.

Davines'e bakmanı öneririm, diğer şampuanlara göre biraz daha pahalı ama. Bir de her gün saçını yıkama kendi haline bırak.

Şampuandan ziyade, şampuan uygulamasından sonra kullanabileceğiniz saç maskeleri bulunuyor. Yağlı bir yapısı vardır, saçınızda birkaç dakika bekletip durularsınız ve üzerine yeniden şampuan uygulamazsınız. Böylece saçınız hem daha parlak olur, hem de yağlı yapısından dolayı daha yumuşak. Markadan markaya, ürünün kalitesinden kalitesine göre değişir.
Dediğinize bir bakayım.
Davines'e bakmanı öneririm, diğer şampuanlara göre biraz daha pahalı ama. Bir de her gün saçını yıkama kendi haline bırak.
Saçlarımı her gün yıkamıyorum 2 günde bir yıkıyorum. Dediğinize bir bakayım.

Ben de saç uzatıyorum. Şampuanı sık sık değiştirmek gibi hatalarım mevcut. Haliyle saçımın kırılmasına ve yıpranmasına sebep oluyor. Tek bir şampuandan ilerlemem lazım öneri beklerim. Ayrıca sağlıklı ve güzel uzayabilmesi için de.

Yeni konular

Geri
Yukarı