Saçlarım çok mu güçsüz?

Kısaltmam mı lazım:(. Yapma hocam Hz isa gibi olmak istiyordum ya:(.
Hocam, geçen sene bu zamanlar yine aşırı derecede dökülüyordu saçımı sıfıra vurdum 6-7 ay kadar dökülme tamamen durdu. Birkaç ay sonra tekrar başladı ve şu an aşırı derecede dökülüyor. Ben aşırı zayıfım maalesef binbir türlü vitamin eksiğim var benim için en kısa süreli çözüm saçı kısaltmak oluyor. Sizinki nasıl olur tam bilemiyorum.

Normal.

O senin gördüğün kırıkların, kırıklarını aldırırsan görmezsin uyandığında.

Komple saçım boyu kadar dökülüyor. Elimi atıyorum saçıma 2 sallıyorum 2 3 tel elimde kalıyor. Hem ince hem zayıf.

Hocam, geçen sene bu zamanlar yine aşırı derecede dökülüyordu saçımı sıfıra vurdum 6-7 ay kadar dökülme tamamen durdu. Birkaç ay sonra tekrar başladı ve şu an aşırı derecede dökülüyor. Ben aşırı zayıfım maalesef binbir türlü vitamin eksiğim var benim için en kısa süreli çözüm saçı kısaltmak oluyor. Sizinki nasıl olur tam bilemiyorum.

Ben besiye çekilmiş davar gibi yiyorum.

Komple saçım boyu kadar dökülüyor. Elimi atıyorum saçıma 2 sallıyorum 2 3 tel elimde kalıyor. Hem ince hem zayıf.
Tamam işte bu normal bir şey.

Ben de saçlarını uzatıp topuz yapan birisiyim. Saç teli kafanda mecazi anlamda sınırsızdır. Eğer ailende kellikte yoksa sorun olmaz senin için. Belki şampuan değişimi bu durumu azaltabilir.

Sağlık ocağına kan ver. B12 ve D3 takviyesi yazdır. Duruma göre demir takviyeside yazdır.

Genetik ise eczaneden gidip avodart alıyorsun.

Prostat ne alaka?

Avodart'ın vücuttaki DHT'yi bloke ederek saçları yeniden güçlendirdiği kanıtlanmıştır . Bununla birlikte ciddi yan etkiler vardır… ve tüm kazanılan saçları kullanmayı bıraktıktan hemen sonra (ve daha fazlası) hızlıca dökülür !

Geri
Yukarı