Saçların 2 haftada seyrekleşmesi

Lutes

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm. 17 yaşındayım. Bu 1-2 haftadır geceleri uyumuyorum saat 6-6.30'a kadar ve geçen gün elimi kafama attığımda sanki saçlarımın üstü seyrekleşmiş gibi hissetim. Dışarıdan bakınca sıkıntı yok ama elimi atınca sanki elime daha az geliyormuş gibi hissediyorum.

Ailede dökülme yok, dayımda ve babamda falan. Dışarıdan bakınca da çok bir şey yok gibi kime sorsam aynı diyorlar. Ben normalde 1 ayda bir berbere giderim şu an 1 ay oldu saçım hala gidecek kadar uzamadı gibi. Psikolojik mi artık bilmiyorum. Sizce uyku düzeninden dolayı mıdır? Normalde 12-1 gibi yatıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cildiyeye değil de dahiliyeye gitmeni öneririm daha detaylı bakıyorlar hormon ve vitaminlerine cildiye genelde B12-demir gibi birkaç vitamin eksikliğine bakıyor hatta bazen bakmadan genetik diyor.

Cildiyeye değil de dahiliyeye gitmeni öneririm daha detaylı bakıyorlar hormon ve vitaminlerine cildiye genelde B12-demir gibi birkaç vitamin eksikliğine bakıyor hatta bazen bakmadan genetik diyor.
Gittim hocam dün kan aldılar. Vitaminlere bakacaklar inşallah kötü bir şey çıkmaz.
İnşallah, vitamin eksikliğidir. Hayırlısı.
Hocam 2 ay oldu neredeyse B12 ve D vitamini çok düşükmüş ilaç verdiler içmeyi unuttum bugünden itibaren düzenli kullanmaya başlayacağım. Etki eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gittim hocam dün kan aldılar. Vitaminlere bakacaklar inşallah kötü bir şey çıkmaz.

Hocam 2 ay oldu neredeyse B12 ve D vitamini çok düşükmüş ilaç verdiler içmeyi unuttum bugünden itibaren düzenli kullanmaya başlayacağım. Etki eder mi?
Güzel, şükür. Eder, elbet düzenli kullanınız.

Geri
Yukarı