Saçma konuların açılması engellenmeli mi?

Sizce de bu tür konular onaylanmamalı mı?

• Oy verenlerin toplamı
    91
Ya muhabbet olsun diye açılan konularda sorun yok bence, ama şu Windows 11'e geçeyim mi gibi binlerce aynı konusu olan yeni konular açılmamalı.

Konu dışı kısmı ve yardım isteme konularının çoğu çöp konular bence. Sizin bahsettiğiniz gibi saçma konuların yanı sıra, bir ürün ya da bir hizmet hakkında bilgi almak için konu açan kişi o ürün ya da hizmeti aldıktan sonra "sizce almalı mıyım" diye konu açıyor. Zaten almışsın o hizmeti/ürünü daha neden konu açıyorsun, değil mi?

Konuyu öne çıkaran şey, açan değil yanıt verenler oluyor. Daha önce saçma olmadığı halde açtığım konularda isminiz yoktu, yardım etmediniz öyle değil mi? O halde başka konulara da karışmanın alemi yok.
Bilmediğim içindi, herkesin fikir belirteceği konular değil ki teknoloji. Mantıksız bir karşılaştırma olmuş. Programlama ve GNU/Linux bölümüne bakarsanız konularda ismimi görebilirsiniz.

Benim konularımı okuduktan sonra gelen böyle bir konu açma isteği...

Adım 1- kuzenine aşık ol.

unknown.png

Adım 2- eski aşkın boş olduğunu anlayıp yeni kız bul.

unknown.png

Adım 3- yeni tanıştığın kızdan ayrıl ve aşk acısı çek.

unknown.png

Adım 4- kızlara karşı bir öfkeni insanlara göster.

unknown.png

Adım 5- yeni tanıştığın kızla tekrar barış ve mesajlarına geç cevap versin.

unknown.png

Adım 6- yeni kızın seni önemsemediğini anla.

unknown.png

Adım 7- yeni kız bul.

unknown.png

Adım 8- bu kadar boş konu açtıktan sonra çok fazla linç yediğin için isyan ile ilgili konu aç.

unknown.png

1635416209642.jpeg

@SiyahPassat hazırlamıştır. Teşekkürler.

Burasi aşk platformumu kardeşim çok soracaksan kızlar soruyor var en alttaki açtığın konu için diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı