Saçma rüyam

Hocalar merhaba. Bunun anlamı var mı diye buraya yazıyorum. Rüyamda, 3 kişinin yanında geziyordum Amerika'da, sonra adamlar bir yeri soyuyorlardı ben karışmıyordum. Sonra bu olayı Trump'a anlatıp, "başkanım bu durumda ne yapardınız" diyorum (trump da oranın önünde), ve gelip derime iğne batırıyor. Bir tane de değil. Acımıyor ama acıyor başkanım yapmayın diyorum. Sonra kaçıyorum. Tüm ülkenin askerleri beni kovalıyor. Sonra tenha bir yerde Technopat'a girip (gerçekten), bunu araştırıyorum niye diye. Bir tane uzun yorum vardı hatırlamıyorum yorumu ama tavsiyeydi. Sonra bilgisayarın önünde buluyorum kendimi yani onlar oyunmuş gibi. Kapatıyorum kasayı, dışarı çıkıyorum yine Amerika. Soruyorum başkan Trump'a böyle böyle oldu niye bıraktınız peşimi diye, trump bana yine iğne batırıyor. Kaçıyorum sonra silah menüm var elime bazuka alıyorum. Koşarken diyorum ki, "trump görürsün sen sarayını bazuka ile patlatacağım!". Menüden TNT alıyorum arkama koyuyorum uçup kaçıyorum. Ve sonra uyanıyorum. Bunun anlamı nedir hocalar?

Rüya tabircilerine anlat bunu, ne diyorlar bakalım.

Rüya tabircilerine anlat bunu, ne diyorlar bakalım.
Hocam onu da düşündüm de onlar daha çok kısa şeyleri özetliyorlar. Adama Trump iğne batırdı sonra da Technopat'a girdim diyemem.

Moderatör onaylamış, siz neden bu kadar gerginleştiniz ki? Konu dışı etiketi bu yüzden bulunuyor zaten. Görmek istemezsen görmezden gel, giripte mesaj yazmanıza gerek yok.

Hocalar merhaba. Bunun anlamı var mı diye buraya yazıyorum. Rüyamda, 3 kişinin yanında geziyordum Amerika'da, sonra adamlar bir yeri soyuyorlardı ben karışmıyordum. Sonra bu olayı Trump'a anlatıp, "başkanım bu durumda ne yapardınız" diyorum (Trump da oranın önünde), ve gelip derime iğne batırıyor. Bir tane de değil. Acımıyor ama acıyor başkanım yapmayın diyorum. Sonra kaçıyorum. Tüm ülkenin askerleri beni kovalıyor. Sonra tenha bir yerde Technopat'a girip (gerçekten), bunu araştırıyorum niye diye. Bir tane uzun yorum vardı hatırlamıyorum yorumu ama tavsiyeydi. Sonra bilgisayarın önünde buluyorum kendimi yani onlar oyunmuş gibi. Kapatıyorum kasayı, dışarı çıkıyorum yine Amerika. Soruyorum başkan Trump'a böyle böyle oldu niye bıraktınız peşimi diye, Trump bana yine iğne batırıyor. Kaçıyorum sonra silah menüm var elime bazuka alıyorum. Koşarken diyorum ki, "Trump görürsün sen sarayını bazuka ile patlatacağım!". Menüden TNT alıyorum arkama koyuyorum uçup kaçıyorum. Ve sonra uyanıyorum. Bunun anlamı nedir hocalar?
Bu da bir rüya olabilir mi?

Hocalar merhaba. Bunun anlamı var mı diye buraya yazıyorum. Rüyamda, 3 kişinin yanında geziyordum Amerika'da, sonra adamlar bir yeri soyuyorlardı ben karışmıyordum. Sonra bu olayı Trump'a anlatıp, "başkanım bu durumda ne yapardınız" diyorum (Trump da oranın önünde), ve gelip derime iğne batırıyor. Bir tane de değil. Acımıyor ama acıyor başkanım yapmayın diyorum. Sonra kaçıyorum. Tüm ülkenin askerleri beni kovalıyor. Sonra tenha bir yerde Technopat'a girip (gerçekten), bunu araştırıyorum niye diye. Bir tane uzun yorum vardı hatırlamıyorum yorumu ama tavsiyeydi. Sonra bilgisayarın önünde buluyorum kendimi yani onlar oyunmuş gibi. Kapatıyorum kasayı, dışarı çıkıyorum yine Amerika. Soruyorum başkan Trump'a böyle böyle oldu niye bıraktınız peşimi diye, Trump bana yine iğne batırıyor. Kaçıyorum sonra silah menüm var elime bazuka alıyorum. Koşarken diyorum ki, "Trump görürsün sen sarayını bazuka ile patlatacağım!". Menüden TNT alıyorum arkama koyuyorum uçup kaçıyorum. Ve sonra uyanıyorum. Bunun anlamı nedir hocalar?
3 sefer, Technopat bildirimleri gördüm, rüyamda. 3'ü de aynı.

3 sefer, Technopat bildirimleri gördüm, rüyamda. 3'ü de aynı.
Hocam bu rüyayı başka konuda gördüyseniz bu gerçek olanı. Sabah bizzat kendi beynimle gördüm. Bir de anladığım gibiyse bağlantısını atar mısınız?

Geri
Yukarı