Saçma sapan aile soruları

Ailenin sana bu soruları "sadece kendi egosunu ve kendi köle robotunu tatmin etmek için" sorduğunu mu düşünüyorsun?
Yazık. Gerçekten çok yazık.
Gümbür gümbür geliyor gençlik.
Sonumuz hayrolsun.

Akrabalar için diyor galiba, yoksa ailesine böyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum. Hem ailesi neden hangi liseyi kazandığını sorsun ki?

Akrabalar için diyor galiba, yoksa ailesine böyle bir şey diyeceğini düşünmüyorum. Hem ailesi neden hangi liseyi kazandığını sorsun ki?

Evet öyle biraz yanlış açıklamışım ama gerçekten öyle kendi çocuğunu öve öve bitiremez ama sıra bana gelince her türlü espri yapılır.

Kaçamazsın. Onlarda zaten laf olsun torba dolsun misali, muhabbet amaçlı sorulan sorular oluyor. Muhtemelen 1 sene sonra verdiğin cevabı unutarak tekrar aynı soruyu soracaklar.

Bence de akrabalarından bahsediyordur. Akrabalara böyle demek hoş değil ama cidden bu sorular çok sıkıcı olabiliyor. Kurtulmak için kendin söylersen bir süre sonra sormayı bırakırlar diye düşünüyorum.

Hocam hangi liseyi kazandın, sınavdan kaç aldın gibi sorular fazla can sıkıcı değil bence. Ama durumunuzu ve hislerinizi tahmin edebiliyorum, tavsiye olarak söyleyebileceğim;
Müzik dinleyin.

Geri
Yukarı