Saçma takıntılar

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
En basitinden şöyle anlatayım, PUBG oynarken çantadaki mermim eğer 198 53 gibi olursa bunları 195 veya 50 yapmadan rahat duramıyorum bu gibi birçok saçma takıntı. Aranızda böyle saçma takıntısı olanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Var kardeşim var. Yalnız değilsin. Hatta çok kalabalığız merak etme. Witcher 3 de yeni aldığın eşya envanter de üstünde yıldız oluyor. Mouse ile üstüne gelip geçmeden de o eşya sarılığını kaybetmiyor, buda envanteri her açtığım da o sarı yıldızı görmeme sebep oluyordu. O yeni edindiğim eşyayı oturup 5 dakika boyunca envanterde arıyordum. Bulamazsam ve o sarı imleç gitmesse ben oynamayı bırakırdım. Bu da benim saçma takıntım.:aşk:

Var kardeşim var. Yalnız değilsin. Hatta çok kalabalığız merak etme. Witcher 3 de yeni aldığın eşya envanter de üstünde yıldız oluyor. Mouse ile üstüne gelip geçmeden de o eşya sarılığını kaybetmiyor, buda envanteri her açtığım da o sarı yıldızı görmeme sebep oluyordu. O yeni edindiğim eşyayı oturup 5 dakika boyunca envanterde arıyordum. Bulamazsam ve o sarı imleç gitmesse ben oynamayı bırakırdım. Bu da benim saçma takıntım.:aşk:
Sağ baş parmağıma dokununca sol baş parmağıma da dokununcaya kadar rahat edemiyorum.
Bunlar bende de var:penguen:

Eski duvar saatlerinin sesi bende aşırı sinir yapıyor. Misafirlikte saat pili sökmüşlüğüm çoktur.
Damlayan musluk sesini 4 oda öteden duyarım. Misafirlikte bile vana kapatmışlığım vardır.
Gün içerisinde en az 20 defa gözlüğümü temizlerim (kirli olmasa bile).
Bilgisayarımı başkası söküp taktıysa, ben tekrardan söküp takana kadar güvenle kullanamam. Hep birisi bir şeyleri eksik yapmış gibi hissederim ki yapar da.
Bilgisayarımın ses seviyesi hep çift rakam olmalıdır. Tek rakamda kalınca çift yapana kadar uğraşıyorum.
Kulak üstü dahi olsa kulaklıklarıma birisi dokununca sinir olurum.
Tabağımdaki yemeğe dokunulmasından nefret ederim.

Daha sayayım mı :D

Olmaz olur mu? Bilgisayar masamdaki en ufak asimetrik şey sinir hastası edecek kadar rahatsızlık verici oluyor benim için. Mesela mouse bile çok az yamuk olsun elimden bıraktığımda. Onu tam düzgün duracak şekilde ayarlayana kadar rahat edemem. Ya da mousepad'in bir ucu masadan çok az taşsın, onu illa ki düzeltirim.
Ha bir de her şey tam olacak. Mesela klavyenin bilek desteği çıkarılmış olsun. Öyle asla kullanamam. Takarım yerine. Ya da benim kasanın üstünde 2 tane uçak maketi var, onlar olmadan kullanmak istemiyorum [emoji16] Ama 2 değil de 3 tane olursa yine hoşlanmıyorum.
Bir de trafikte gece farını açmamış araç gördüğümde içimde kalıyor o.

Oyun oynarken silahımın mermisi 1 tane bile az olursa direkt yeniden dolduruyorum. Zaten ölümlerimin çoğunluğu mermi değiştirirken oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı