Saçma takıntılar

Ders konusunda çok takıntılıyımdır. Dersi geçeceğimi bilsem bile, dersten kalacağım diye korkup sürekli stres altına giriyorum. Daha fazla konuda da takıntılarım var aslında.

Chrome da çok fazla sekme açık olduğunda rahatsız oluyorum. Hemen kapatıyorum. Paraların hepsinin aynı yüzü çevrili değilse hemen çeviriyorum.

Oyun oynarken silahımın mermisi 1 tane bile az olursa direkt yeniden dolduruyorum. Zaten ölümlerimin çoğunluğu mermi değiştirirken oluyor.
Doldurmadın diyelim. Karşı takımdan adamla bire bir kaldığında, tüm şarjörü bitirip karşıdakinin tek mermilik daha canı kalınca keşke doldursaydım diyor insan bu seferde.

Simetri takıntım var, TV'yi sesini çift hanede değilken izleyemiyorum, titizlik takıntım var, anksiyete bozukluğu var(ileri derecede değil), adımlarımı her zaman beşerli veya onarlı tamamlamak zorunda hissediyorum(tam anlatamadım), parmaklarımı çok fazla çıtlatıyorum, şunu yapmazsam bu olsun gibisinden bir takıntım var. Daha çok var. Ne takıntılı insanmışım ben de. Ama seviyorum bu halimi.😁

@Hasan Gürlek Envanteri otomatik diz yapınca o yıldız gidiyordu.

Bu takıntı bende de var. Halk arasında simetri hastalığı deyip geçiyoruz.
Mesela şu aralar MB Warband oynuyorum. Her erzaktan 3 adet 50 taşıyorum. Bir tane bittiğinde yerine yenisini alıyorum. O aldığım 2 tanesi bitmiyor. Öyle duruyor. Onları da sayılara göre sıralıyorum.

8989.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı