Sadece Chrome açıkken 7.1 RAM kullanımı

Hocam sadece 2 oyundan ibaret değil ki, bir sürü sekme, canlı yayın, 2 oyun, Steam yüklemesi.

Sadece 2 oyundan ibaret olmadığını biliyorum ancak en çok etkileyen oyunlar o yüzden öyle yazmıştım. Bilgisayarı biraz zorlamış arkadaş. RAM'de bu yüzden sıkıntı çıkmış olabilir. Günümüzde sadece oyun oynamak için bile 8 RAM artık yetersiz deniyor, arkadaşın 2 oyun, yayın, yükleme işlemlerini 8 GB ile yapması da biraz garip.

Sadece 2 oyundan ibaret olmadığını biliyorum ancak en çok etkileyen oyunlar o yüzden öyle yazmıştım. Bilgisayarı biraz zorlamış arkadaş. RAM'de bu yüzden sıkıntı çıkmış olabilir. Günümüzde sadece oyun oynamak için bile 8 RAM artık yetersiz deniyor, arkadaşın 2 oyun, yayın, yükleme işlemlerini 8 GB ile yapması da biraz garip.

Katılıyorum konu sahibine sorum neden böyle bir şey yaptığıdır :D.

En basit oyunda bile 10 GB RAM kullanımı oluyor artık. Arkadaş PC'yi coşturmaya çalışmış. :)

1606471720543.png

1606471738956.png

Konuyu yazarken 7.1'di 6.2 olmuş ne var ki bu da anormal bir değer bence.
Sizce de normal değil mi? İki tane oyun açık ayrıca o kadar uygulama açmışsınız.

Hayır dün bu olay yaşanırken ekran karardı zorla yeniden kendine geldiğinde her şeyi kapatmama rağmen devam etti.
2 Oyunu aynı anda açıp RAM kullanımından şikayet mi ediyorsunuz?

Lütfen güzelce tekrar okuyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı