Çözüldü Sadece Enes tarzı video nasıl çekilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FrezX34

Picopat
Hepinize merhaba arkadaşlar ben YouTube kanalı açmak istiyorum ama videoları nasıl hazırlayacağım hakkında fikrim yok. Benim yapmak istediğim şeye benzer şekilde video yapan bu kanalı buldum. Ben videoya film veya oyun kurup araya sürekli videoyla alakalı bilgi ve görsellerin girmesini nasıl sağlayabilirim bunun için hangi uygulamayı kullanmalıyım(ücretsiz olsa güzel olur)?

Not: İçerik farklı olacak sadece içeriğin videosu güzel olduğu için bu kanalı buldum.
Edit: Konuya cevap verenlerin çoğu bu kanala benzer bir kanal açacağımı zannetmiş. Hayır içöerik kendime özgü olacak sadce video tarzı hoşuma gittiği için sordum.

Son düzenleme:
Çözüm
Movavi deneyebilirsin kolay. Deneme sürümü var hocam deneyebilirsin.
Bu işi bilgisayardan yapman gerek.
Ayrica iyi bir mikrofon almalısın.
Ama Sadece Enes içerigi dediğin şey herkesin bildiğini anlatmaktan ibaret.
Sana önerim özgün olman.
Hocam içerik tamamen farklı olacak sadece video tarzını beğendiğim için sordum.
Hocam öncelikle Video (oyun) telifsiz bir siteden indir. Sonra OBS olur başka programlar olur sesini kaydet artık ne bahsedeceksen, Sonra Movavi'ye at o oyun videosunu alt taraftan sesini kes.
Sonra içeriye aktar de ve konuştuğun videoyu seç daha sonra konuştuğun videonun gorselini sil ve sesi ile oyun videosunu birleştir.
Oyun videosu uzun ise boş yerleri kes.

Hocam öncelikle video (oyun) telifsiz bir siteden indir. Sonra OBS olur başka programlar olur sesini kaydet artık ne bahsedeceksen, sonra Movavi'ye at o oyun videosunu alt taraftan sesini kes.
Sonra içeriye aktar de ve konuştuğun videoyu seç daha sonra konuştuğun videonun gorselini sil ve sesi ile oyun videosunu birleştir.
Oyun videosu uzun ise boş yerleri kes.

Hocam film tarzı şeyler koyarsam telif yer miyim?

Hocam film tarzı şeyler koyarsam telif yer miyim?
Çok büyük ihtimalle yersin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Su kanala bir bak istersen

Ayrica konuşmanin arkasına böyle hafif bir müzik de koyabilirsin. Dinleme zevkini arttırır.

Çok büyük ihtimalle yersin hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Su kanala bir bak istersen.

Ayrica konuşmanin arkasına böyle hafif bir müzik de koyabilirsin. Dinleme zevkini arttırır.

Tamamdır hocam çok yardımcı oldunuz mesaınızı çözüm olarak raporliyacağım.

Bu kanallar sadece "bla bla bla". Hiçbir değerleri yok, sadece mikrofonu alıp bir diğerini kopyalayarak para kazanıyorlar. Nefret ediyorum kendilerinden.

Yapacağın şey basit gündem olayı al konuş gerekirse g*tunden uydur bir tane kanal gördüm 2dakikalık Ahmet aga olayı ile ilgili adam herkesin dediği şeyleri deyip isteksiz isteksiz konuşup kapatıyordu para için yapmayı da unutma.

Bu kanallar sadece "bla bla bla". Hiçbir değerleri yok, sadece mikrofonu alıp bir diğerini kopyalayarak para kazanıyorlar. Nefret ediyorum kendilerinden.

Yapacağın şey basit gündem olayı al konuş gerekirse g*tunden uydur bir tane kanal gördüm 2dakikalık Ahmet aga olayı ile ilgili adam herkesin dediği şeyleri deyip isteksiz isteksiz konuşup kapatıyordu para için yapmayı da unutma.

Hocam kaç defa yazacağım amacım o kanal tarzı içerik üretmek değil siyasetle işim yok benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı