Çözüldü Sadece Enes tarzı video nasıl çekilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FrezX34

Picopat
Hepinize merhaba arkadaşlar ben YouTube kanalı açmak istiyorum ama videoları nasıl hazırlayacağım hakkında fikrim yok. Benim yapmak istediğim şeye benzer şekilde video yapan bu kanalı buldum. Ben videoya film veya oyun kurup araya sürekli videoyla alakalı bilgi ve görsellerin girmesini nasıl sağlayabilirim bunun için hangi uygulamayı kullanmalıyım(ücretsiz olsa güzel olur)?

Not: İçerik farklı olacak sadece içeriğin videosu güzel olduğu için bu kanalı buldum.
Edit: Konuya cevap verenlerin çoğu bu kanala benzer bir kanal açacağımı zannetmiş. Hayır içöerik kendime özgü olacak sadce video tarzı hoşuma gittiği için sordum.

Son düzenleme:
Çözüm
Movavi deneyebilirsin kolay. Deneme sürümü var hocam deneyebilirsin.
Bu işi bilgisayardan yapman gerek.
Ayrica iyi bir mikrofon almalısın.
Ama Sadece Enes içerigi dediğin şey herkesin bildiğini anlatmaktan ibaret.
Sana önerim özgün olman.
Movavi deneyebilirsin kolay. Deneme sürümü var hocam deneyebilirsin.
Bu işi bilgisayardan yapman gerek.
Ayrica iyi bir mikrofon almalısın.
Ama Sadece Enes içerigi dediğin şey herkesin bildiğini anlatmaktan ibaret.
Sana önerim özgün olman.

Çözüm
Herhangi bir gameplay videosunu editleyerek kullanabilrsin, üstüne iyi bir mkrofon ile sessiz bir ortamda bahsetmek istediklerini, karşı tarafı da eğlendirecek şekilde anlatmaya başla.
Bazen Neo toprak gibi kanallar, diksiyon ve ses güzelliği sayesinde ünlü olsalarda çoğunlukla kaliteli karakterleri sayesinde insanlar tarafından seviliyorlar, o yüzden biraz gözlem ile çözebilirsin bu işi:)

Hocam galiba konu ile ilgili ses falan kayıt ediyorsunuz sonra ekrana gameplay i veriyorsunuz ve arkayada kaydettiğiniz sesi koyuyonuz bu kadar hatta daha kolayı direk Game play aç ve videoda konuş daha az uğraşırsınız.
Ancak ekrana konu ile ilgili fotoğraf, video falan koyarsanız daha güzel gözükür.

(Hocam 1. dediğimi yapacaksanız Game play arkasına ses kaydetmez zor değil. Herhangi bir video editleme uygulamasından yapabilirsin)

Halkın düşüncelerini yansıtın, halkın istediklerini söyleyin, hangi partiyi tutuyorsanız yanlışlarını ve doğrularını söyleyin. Muhalefeti, iktidarı eleştirin. Halkın gündemini konuşun.

Yeni konular

Geri
Yukarı