Sadece gece gözüken konular olsun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben severim geceleri. Sessiz ve sakin. Kimse sana karışmıyor, mis gibi. Bir de kulaklığım gelseydi müzik te dinlerdim daha da iyi olurdu. Geçen hafta kulaklık mezarlığıma yeni bir üye katıldı da.
En güzeli hocam. Sessiz sakin ve en önemlisi kendi başınızasınız. Ben kendi başıma olduğumda daha güzel hissediyorum. Tek başına olunca insan bence kendini onarıyor. Beni üzen tüm olaylardan arkada müzik açıp 3 saat yatağımda oturarak atlatıyorum. Öyle güzel bir şey ki karanlıkta tek başına olmak tarifsizdir bana göre.

En güzeli hocam. Sessiz sakin ve en önemlisi kendi başınızasınız. Ben kendi başıma olduğumda daha güzel hissediyorum. Tek başına olunca insan bence kendini onarıyor. Beni üzen tüm olaylardan arkada müzik açıp 3 saat yatağımda oturarak atlatıyorum. Öyle güzel bir şey ki karanlıkta tek başına olmak tarifsizdir bana göre.
Bende sizin zıttınızı yaşıyorum. Yanımda bir arkadaşım olsun sabaha kadar TF2 oynayalım istiyorum.

Ben takmıyorum aksine gülüyorum. Dünya'da ne kadar aptal insan olduğunu farkedip daha da gülüyorum.
Ben galiba deliyim. Her şeye gülüyorum. Biri Bakırköy'ü arasın (!)
Yok hayır haklısınız. Bende normalde aynen sizin gibiyim ama şu konu artık rahatsız edici olmaya başladı.

En önemlisi ise deli değilsiniz. Mantığınız ağır basıyor. Bu oldukça güzel bir özellik. Benim gibi birine rastlamak güzel oldu :).

Selamün Aleyküm arkdaşlar tiner,bali ve sahte içki istiyorsanız yazabilirsiniz.🙃🙃🙃
Bir kola alırım.
1612655367670.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı