Sadece gece gözüken konular olsun mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende sizin zıttınızı yaşıyorum. Yanımda bir arkadaşım olsun sabaha kadar TF2 oynayalım istiyorum.
Aslında biliyor musunuz sayın hocam?

Bir deneyin. Ben hatta müzik melodilerini kafamda ayrıştırıyorum. Bu işe çok önem veriyorum. Küçükken tesadüfen böyle bir şeyin beni iyileştirdiğini farkettim. O günden beridir üstünde çalıştığım ve beni onaran bu özelliğime yeni şeyler kazandırdım. İnanın hem kendinize yararınız oluyor ve inanın beni çok mutlu ediyor. Belki sizi de eder. Ve hayali arkadaşım var. Yine kendim. Normal arkadaşlarımda çok ama kendimle konuşmayı dertleşmeyi çok seviyorum. Ben ve hayali arkadaşım bazen birleşiyoruz planlar yapıyoruz.

Deli misiniz siz diyorsunuz belki ama :) inanın, insanın en iyi dostu kendisidir.

En son bir arkadaşımız tinerciyle anlaşmıştı, şimdi de Redbull'a dönmüşüz.

Yoldaşlar! Bu geceyi ben olmadan atlatacaksınız.

Aslında biliyor musunuz sayın hocam?

Bir deneyin. Ben hatta müzik melodilerini kafamda ayrıştırıyorum. Bu işe çok önem veriyorum. Küçükken tesadüfen böyle bir şeyin beni iyileştirdiğini farkettim. O günden beridir üstünde çalıştığım ve beni onaran bu özelliğime yeni şeyler kazandırdım. İnanın hem kendinize yararınız oluyor ve inanın beni çok mutlu ediyor. Belki sizi de eder. Ve hayali arkadaşım var. Yine kendim. Normal arkadaşlarımda çok ama kendimle konuşmayı dertleşmeyi çok seviyorum. Ben ve hayali arkadaşım bazen birleşiyoruz planlar yapıyoruz.

Deli misiniz siz diyorsunuz belki ama :) inanın, insanın en iyi dostu kendisidir.
Şu hayatta arkadaşım olmadığı için (aslında vardı da hepsi sattı beni.) mecbur yalnızlığa alıştım. Hayali dünyam da yaşıyorum öyle. Pokemon eğitmeni olduğumu hayal ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı