Sadece kas çalışarak kilo verilir mi?

Vorsa

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 3770 3.40 GHz/
RX 580 8gb 128bit/
kingston 8gb ddr3 1333mhz ram
hyperx 4gb ddr3 1333mhz ram
1tb hdd
240gb Hilevel ssd
Aopen Z400 400w power
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam ben 17 yaşında 180 boyunda 100 kiloyum ve arkadaşım ile spora yazıldık arkadaşım 16 yaşında 178 boyunda 106 kilo ve kendisi zamanında spor yapmış az buz kası olan birisi. Arkadaşlar benim amacım kilo vermek ve yanında azıcık kas yapmak diyet ve kardio yapıyorum ve düzenli kas çalışıyorum. Arkadaşım ise diyet ve kas çalışıyor ve kas çalışarak daha hızlı kilo vereceğini iddia ediyor bu doğru mu?

Ağırlık antrenmanı, diyet ve kardiyo tabii ki daha hızlı kilo verdirir. Arkadaşınız neye dayanarak söylemiş anlamadım.

Ağırlık antrenmanı, diyet ve kardiyo tabii ki daha hızlı kilo verdirir. Arkadaşınız neye dayanarak söylemiş anlamadım.

Kas çalışınca metabolizma daha hızlı olur kas çalışmak daha yorucu falan dedi ve kardio da boşa zaman harcıyorsun falan dedi.

Kas çalışınca metabolizma daha hızlı olur kas çalışmak daha yorucu falan dedi ve kardio da boşa zaman harcıyorsun falan dedi.
Yağı kasa çeviriyorum felan dedi

Yağı kasa çeviriyorum felan dedi
Böyle bir şey yok, yağ kasa asla dönemez. Yağı yakıp kas kütlesi kazanabilirsiniz. Bunun dönüşmeyle alakası yok yani. Siz arkadaşınızı dinlemeyin hocam. Kendi yolunuzda devam edin. Onu geçmeniz çok zaman almayacaktır o böyle devam ederse.

Geri
Yukarı