Sadece Knight Online Sistemi

Sadece Knight online oynayıp oynamamanız size kalmış ama zaman geçtikçe oyunlar güzelleşiyor. Alabiliyorken iyisini almanız sizin kârınıza. Eminim başka oyunlardan etkileneceksiniz.
Teşekkür ederim. Ben sadece bu oyunu oynayıp tat alanlardanım, o yüzden geri kalan oyunlar pek ilgimi çekmiyor. Sizinde bir öneriniz varsa sevinirim.

Yukarıya koydum :)
Teşekkür ederim yardımınız için.

Teşekkür ederim. Ben sadece bu oyunu oynayıp tat alanlardanım, o yüzden geri kalan oyunlar pek ilgimi çekmiyor. Sizinde bir öneriniz varsa sevinirim.
Knigt Online, hayat offline. :)
500 lira kadar cebinizde kalsın istiyorsanız tabii R9 280X veya GTX960 tercih edilebilir.
Ama GTX970 gibi bir karta erişmişken almamak mantıksızlık olur.
R9 280X 2-3 sene götürecekse GTX970 5 sene götürür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle size söyleyeyim, 7-8 yıllık Knight tecrübeme dayanarak diyorum ve oyunun gelişimi hakkında:

Knight Online eskiden hiçbir özellik istemeyen bir oyundu, 3D VGA ekran kartı ve Pentium 3-4 işlemcilerle oynanabiliyordu. Şu anki halinde birkaç efekt geliştirilmiş durumda ve hala ahım şahım bir özellik isteyen bir oyun değil. 200 tane magenin aynı anda size nova atması bir şeyi değiştirmez. 3.000 TL bütçem var demişsiniz, 3.000 TL'ye arkadaşlar size çok sağlam oyun bilgisayarları toplamışlar o bilgisayarlar ile günümüzdeki çoğu oyunu high-ultra ayarlarda oynayabilirsiniz. Size tavsiyem eğer sadece ve sadece Knight Online ve diğer Counter Strike gibi oyunları oynayacaksanız 1.500 liralık bir PC hayli işinizi görür, paranızı boşa ziyan etmeyiniz. Intel yerine AMD sistem toplayınız 1.500 TL gibi bir bütçeye.

• AMD FX 8300 İşlemci
  • Asus M5A97 r2.0 Anakart
  • Gskill Ripjawsx 2x4GB = 8GB RAM
  • 1 TV WD Caviar Blue HDD
  • Sapphire R9 270X Dual-X Ekran kartı
  • Zalman Z3 Plus Bilgisayar kasası
  • Zalman ZM-600LX Power

RAM'i 4GB tek kit olarak da alabilirsiniz, oda yeterli olur online oyunlar için.
Sistem 1600TL civarı tutmakta, çok rahat işinizi de görür.

Knigt Online, hayat offline. :)
500 lira kadar cebinizde kalsın istiyorsanız tabii R9 280X veya GTX960 tercih edilebilir.
Ama GTX970 gibi bir karta erişmişken almamak mantıksızlık olur.
R9 280X 2-3 sene götürecekse GTX970 5 sene götürür.
Hocam öncelikle size söyleyeyim, 7-8 yıllık Knight tecrübeme dayanarak diyorum ve oyunun gelişimi hakkında:

Knight Online eskiden hiçbir özellik istemeyen bir oyundu, 3D VGA ekran kartı ve Pentium 3-4 işlemcilerle oynanabiliyordu. Şu anki halinde birkaç efekt geliştirilmiş durumda ve hala ahım şahım bir özellik isteyen bir oyun değil. 200 tane magenin aynı anda size nova atması bir şeyi değiştirmez. 3.000 TL bütçem var demişsiniz, 3.000 TL'ye arkadaşlar size çok sağlam oyun bilgisayarları toplamışlar o bilgisayarlar ile günümüzdeki çoğu oyunu high-ultra ayarlarda oynayabilirsiniz. Size tavsiyem eğer sadece ve sadece Knight Online ve diğer Counter Strike gibi oyunları oynayacaksanız 1.500 liralık bir PC hayli işinizi görür, paranızı boşa ziyan etmeyiniz. Intel yerine AMD sistem toplayınız 1.500 TL gibi bir bütçeye.

• AMD FX 8300 İşlemci
  • Asus M5A97 r2.0 Anakart
  • Gskill Ripjawsx 2x4GB = 8GB RAM
  • 1 TV WD Caviar Blue HDD
  • Sapphire R9 270X Dual-X Ekran kartı
  • Zalman Z3 Plus Bilgisayar kasası
  • Zalman ZM-600LX Power

RAM'i 4GB tek kit olarak da alabilirsiniz, oda yeterli olur online oyunlar için.
Sistem 1600TL civarı tutmakta, çok rahat işinizi de görür.
Değerli yorumun için teşekkür ederim. Peki 2Bin TL'lik bir kasa düzmeni istesem Knight Online için, video kaydetmekte istiyorum, PK videoları 1080p 60FPS şeklinde çekebileceğim bir sistem istesem. Haklısın aslında 3Bin TL fazla gelir. Şu anki bilgisayarım beni o kadar sinirlendiriyor ki, artık kasmasın diye paradan vazgeçeceğim. Halimi anlarsın. Yardımın için teşekkür ederim.

Son hali, inşaAllah hayırlısı olur benim için.

bu.png

Bence bu kasayı almalısınız. Bu konularda bilginiz yoksa toplama kalitesinde hazır bilgisayarlar üreten bu firmayi öneriyorum. www.phoenix.com.tr: Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları | OBLIVION SERİSİ

Önerdiğiniz kasa çok güzel o fiyat ile benim çıkardığım fiyat aynı ama parçalarım bir tık daha üstü (Anakart gibi). Avantajı hazır olması. Düzenli ve kablo yönetimi hazırlanmış gelicektir. Ama yinede parçadan ödün vermek yerine zahmete girer kendim toplarım aynı paraya parça kısmasan bir tık daha üstünü alırım. Değerli yorumun için teşekkür ederim.

Knight Online grafik olarak pek sağlam bir oyun sayılmaz. R9 285 alın aynı anda 20 mage nova atsın , 2 parti priest toplu heal yapsın yine kasmaz :D.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı