Sadece Linux Mint kullanılır mı?

6 ay kullandım oyun oynamak istiyorsan biraz zor ama ofis için lisanssız LibreOffice var, içinde tüm Office programları var.

Son düzenleme:
Yaptığım şeyler:
  • Video izlemek.
  • Office programlarını kullanmak.
Gerçekten çok az şey için kullanıyorum.
Sadece bu işlemler için tabii ki kullanılabilir. Ancak Libre Office veya başka bir office paketi için biraz alışma süreci gerekebilir. Eğer MS Office uygulamalarına aşinaysanız farklı bir office paketinde özellikle kısayolları kullanmak ve tam olarak istediğiniz işlevin işleyişini bulmak ve anlamak başlangıçta zaman alabilir.

Sadece bu işlemler için tabii ki kullanılabilir. Ancak LibreOffice veya başka bir Office paketi için biraz alışma süreci gerekebilir. Eğer ms Office uygulamalarına aşinaysanız farklı bir Office paketinde özellikle kısayolları kullanmak ve tam olarak istediğiniz işlevin işleyişini bulmak ve anlamak başlangıçta zaman alabilir.

Yorumunuz için teşekkürler.

Bu soruyu sormadan direkt atlaman gerekirdi.
Ancak madem sordun; neden olmasin?

Devlet kurumlarinda bile Windows uzerinde LibreOffice kullanan elemanlar var, o yuzden dert edilecek bir konu oldugunu dusunmuyorum.

Libre Office'yi silip Microsoft Office kurun.

Native destegi yok, o yuzden onermiyorum.
3. parti programlar ile stabil calisacagini dusunmuyorum.

Son düzenleme:
Linux Mint kurabilirsiniz. Eğer LibreOffice'ye alışık değilseniz LibreOffice'yi silip Microsoft Office kurun.

LibreOffice'i 'sekmeli' arayüzü ile kullanabiliyorum.😊 daha önce denemiştim.
Peki Linux Mint'e alışmak zor olur mu?
Ayrıca başka bilgisayardan ms Office ile hazırlanmış LibreOffice dosyaları açarken sıkıntı yaşar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı