Sadece monitörle kullanılacak laptop önerisi

Evet 16 inch 2019 model MacBook Pro'ya sahibim. Kac kere icini acip temizledim termal macunu yeniledim. Eskiden oyun oynardim az uz artik o da olmuyor. Alet hos gorunmek icin sogutmadan feragat ediyor. Tum MacBook'larin genel sorunu. Daha oturum acar acmaz fanlari cosuyor. Ha simdi yeni M1 ve M2 islemcilere lafim yok. M1 icin de Air modelini almamalisiniz. Birak fani adamlar sogutma blogu bile koymamis. Pro alsan da yine cok isinmaz ama masa altinda kapagi kapali bir bicimde normal bir bilgisayarin calisabilecegi degerden daha sicak calisir. Apple urunlerinin cogunu severim ama MacBook bence Apple yapamiyor.
Hocam sen de gitmişsin en dertli modeli almışsın. i9'ları millet omlet pişirmek için kullanıyor. Tam bir utanç abidesi o alet. Neyse ki sonunda Apple Silicon çıktı da rahata erdik.

Mesela ben de 2011 Macbook Pro var 15". Çok yoğun kullanıyorum ama fan sesi hariç bir derdim yok. Fazla ısınamıyor fanları çok iyi soğutuyor.

Neyse, M2'li Macbook Pro tamamdır artık her türlü alınır.

Hocam sen de gitmişsin en dertli modeli almışsın. i9'ları millet omlet pişirmek için kullanıyor. Tam bir utanç abidesi o alet. Neyse ki sonunda Apple Silicon çıktı da rahata erdik.

Mesela ben de 2011 Macbook Pro var 15". Çok yoğun kullanıyorum ama fan sesi hariç bir derdim yok. Fazla ısınamıyor fanları çok iyi soğutuyor.

Neyse, M2'li Macbook Pro tamamdır artık her türlü alınır.
i9 degildi hocam benimki i7'di. Gunluk isler icin hala isimi goruyor ama. Hayirlisi omrunu yitirene kadar kullanmayi dusunuyorum pil dongusu 700 olmus.

Yeni konular

Geri
Yukarı