Sadece oyun için Intel vs AMD

AOC'nin 2K 144Hz monitörleri indirime giriyor sık sık isterseniz sistemi toplayın sadece o monitörü başka siteden indirimle alabilirsiniz.

Olabilir monitörü düşünecegim ama orta segment alın demişssiniz ama Fortnite'de late Game'de 2080 Ti ve 9900K'da bile 120-150 FPS'ye düşüyor düşünün 1660SUPERli bir sistem alırsam ne kadara düşer.

İleri de değiştirecekseniz sıkıntı yok.

Anakartı Tomahawk Max ile degiştirdim ekran kartını ise Gigabyte GeForce RTX2080 Super Aorus waterforce 8G 8 GB GDDR6 256 Bit ekran kartı yaptım nasıldır? İlk defa duydum waterforce diye.

Nasıl yani darboğaz dışında asla düşmez diye düşünüyorum o değerlere.

Küçücük bir alanda 50 kişi oluyor ve darbogaz olması imkansız arkadaşım kullanıyor zaten 9900K'yı da o önermişti zaten ki YouTube'da videoları falanda var bakabilirsin.

Anakartı Tomahawk Max ile degiştirdim ekran kartını ise Gigabyte GeForce RTX2080 Super Aorus waterforce 8G 8 GB GDDR6 256 Bit ekran kartı yaptım nasıldır? İlk defa duydum waterforce diye.

Küçücük bir alanda 50 kişi oluyor ve darbogaz olması imkansız arkadaşım kullanıyor zaten 9900K'yı da o önermişti zaten ki YouTube'da videoları falanda var bakabilirsin.
Aorus modelleri güzeldir tasarımı da soğutması da iyi.

Aorus modelleri güzeldir tasarımı da soğutması da iyi.

Yaptığım güncelleme.

51251251251.png
5121231254123125123.png

İleride değiştirecekseniz sıkıntı yok.
Bern işlemciyi overclock yapacakdım fakat alacagım yere yani sinerji ye söylesem sizce yaparlarmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı