Sağlam lisans güvenilir mi?

Bir şey soracağım. Mesela ben 70 TL'ye lisans anahtarı satın aldım. Her ay düzenli 70 TL vermem gerekiyor mu yoksa tek seferlik bir şey mi? Yani 70 TL'ye satın aldıktan sonra düzenli para ödemem gerekir mi?

Bir şey soracağım. Mesela ben 70 TL'ye lisans anahtarı satın aldım. Her ay düzenli 70 TL vermem gerekiyor mu yoksa tek seferlik bir şey mi? Yani 70 TL'ye satın aldıktan sonra düzenli para ödemem gerekir mi?

Gerekmiyor sadece tek seferlik ödüyorsun.

Tam anlamıyla en güvenilir sitelerden birisi. İşlemlerinizi çok basit bir arayüzden çabucak yapabiliyorsunuz. Ve 10 dk geçmeden ürün mail adresinize geliyor. Format atılsa dahi aynı ürün anahtarını defalarca kullanabilirsiniz.

Ben sağlam lisansdan ofice almıştım. Etkinleştirme sırasında telefonla etkinleştir seçeneğinde gelen kodu metin dosyasında kopyalayıp sakladım. Her format attığımda ofice yüklerken telefonla etkinleştir seçeneğini seçip kaydettiğim kodu girip ofice i sorunsuz kullanıyorum. Normalde lisansı satın aldığımda bu lisansı formattan sonra kullanamazsınız demişdi sağlam lisanstaki arkadaş. Bir şeyler oldu ama anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…