Saglamlisans.com Windows 11 lisansı çalışmadı

gokberkarslan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16-R0028NT 7P6L2EA
Asus TUF M3 Mouse
Meslek
Öğrenci
Dün Windows 11 Pro Retail key aldım ve key çalışmadı. Site üzerinden mesaj yazdım ve cevap vermediler pazar olduğu için vermediler diye düşündüm. Bugünü bekledim bugün sabah mail attım ve whastapp numaraları üzerinden mesaj attım daha sonrasında tekrar site üzerinden mesaj attım ama hiçbirisine dönüş alamadım. Belki aldığım şey pahalı değil 200TL diyebilirsiniz ama benim derdim para değil lisans denince akla ilk gelen sitelerden birinin böyle bir şey yapması. Bu siteyi önerirken bir daha düşünün derim çünkü ben bir daha kullanmayacağım.

1703499451449.png

Son düzenleyen: Moderatör:
iki kere mesaj yazdım iki kere mail attım dönüş olmadı şikayetvar sitesine yazdım bakalım dönüş yapacaklar mı. her halükarda bir daha kullanmayacağım

CMD ekranına winver yazıp yüklü olan Windows 11 sürümünüzü kontrol edin. Geçen gün birisinin bilgisayarına lisans girmeye çalışırken başka bir sürüm olduğunu fark ettim, bazen gözden kaçıyor sürüm farkı.

CMD ekranına winver yazıp yüklü olan Windows 11 sürümünüzü kontrol edin. Geçen gün birisinin bilgisayarına lisans girmeye çalışırken başka bir sürüm olduğunu fark ettim, bazen gözden kaçıyor sürüm farkı.
Windows 11 23H2

Windows 11 23h2.

Pro ise yeni key verirler. O siteden ben müşterilere sürekli lisans alıp giriyorum sorun olmuyor. Winver kısmında Windows 11'in hangi versiyon olduğu ve mesela Pro ya da Home Single Language gibi kısımları da yazıyor. Orada ne yazıyor ise key alırken orada yazanla uyumlu olanı seçin.

Online iletişimden bağlantı kurun. Mutlaka geri dönüş yapıyorlar. Bu siteyi yıllardır kullanıyorum. Mutlaka bir şekilde çözüm sunarlar.

Satın aldığım keyi kullanmadan önce başka bir key verdiler daha sonrasında kendi keyimi kullandım ve sorun çözüldü. Mesaj atan herkese teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı