Sağlamlisans güvenilir mi?

Sasageyo

Hectopat
Selam. Yeni bilgisayarım için Windows 10 Pro Retail key almayı düşünüyorum.
Linki bu. Forumda birinin site crackli program sunan bir site haberiniz olsun dediğini gördüm. O yüzden bir şüpheye düştüm alsam sıkıntı çıkar mı diye.
Site güvenilir mi sorun olur mu?

Selam. Yeni bilgisayarım için Windows 10 Pro Retail key almayı düşünüyorum.
Linki bu. Forumda birinin site crackli program sunan bir site haberiniz olsun dediğini gördüm. O yüzden bir şüpheye düştüm alsam sıkıntı çıkar mı diye.
Site güvenilir mi sorun olur mu?
Ben nanodigital.gen.tr den almıştım güvenilirdi

Peki bu crack mevzusu ile ilgili bir şey var mı? Yani ben Windows 10 lisans anahtarı etkinleştirince sıkıntı olmaz değil mi?
KMSPICO falan yaptıysan temizinden bir format çak derim, öyle bir pcye girdiğimde keyi hata veriyordu format attıktan sonra girdim aynı keyi sorunsuz çalıştı.

KMSpico falan yaptıysan temizinden bir format çak derim, öyle bir PC'ye girdiğimde keyi hata veriyordu format attıktan sonra girdim aynı keyi sorunsuz çalıştı.

Yok Windows'un sitesinden yeni kurdum daha Windows'u. Sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı var zaten. Kısıtlı olan özellikler açılsın Windows'a tam erişimim olsun diye alıyorum.
Bu konuda biri crackli falan dediği için şüpheye düşmüştüm de. Artık rahatça alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı