Sağlamlisans güvenilir mi?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı çıkmaya başladı bazı özellikleri kullanamıyorum. Lisans alacağım, OEM lisans daha iyi olur sanırım format attıktan sonra da hiç gitmiyormuş diye duydum. Sağlamlisans sitesine biraz baktım yorumları da var bana güvenilir geldi. Peki gerçekten güvenilir mi?
Windows 10 Pro.

Ben önceki laptopuma win 10 almıştım. Şimdi de yeni sistem topladım win 11 aldım yine aynı yerden. Bir sorun yaşamadım şu ana kadar. Dakikalar içinde döndüler üstelik açıklama kısmına yazmayı unutmama rağmen panik oldum ama hemen gönderdiler kodu. 3 sn sürdü aktif etmem :)

Birkaç ay önce w11 için kod almıştım. Kod hemen gelmemişti 1 saati geçmişti hatta ufak bir korkuttu ama sonrasında geldi sorunsuz kullanıyorum şu anda.

O yorumlardan bir tanesi da bana ait 😁 90 liraya Windows 10 Pro aldım, maile gelmeyince uğraşacağım sandım meğerse gereksizler kutusuna düşmüş. Cihazda zaten W11 ISO yüklü olduğu için Windows 10 Pro almama rağmen W11 Pro oldu. Zaten sanırım Windows 10'nu W11'e çekmek ücretsiz.

Windows 10 Pro almıştım, sorun çıkmadı.

Fakat Windows 11 alanlarda sorun yaşayanlar gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı