Sağlamlisans'tan alışveriş yapmayın

Daha önce çok kullandım, her seferine ilgilendiler. Ya el değiştirdi ya da gecenin bir yarısı ulaşmaya çalıştınız.

Dün dönmemelerini anlarım. O yüzden bugün de yazdım ses yok. Hem site hem wp hem aradım.

Retail lisans, 11 Pro, kendim aldım.

15 dk oldu gelen giden yok. Yorumlarda kullanılmış key alıp destek alamayanlar olmuş. Hayırlısı. Windows 11'den yüzümüz gülmeyecek herhalde :)

Son düzenleme:
Dün dönmemelerini anlarım. O yüzden bugün de yazdım ses yok. Hem site hem wp hem aradım.

15 dk oldu gelen giden yok. Yorumlarda kullanılmış key alıp destek alamayanlar olmuş. Hayırlısı. Windows 11'den yüzümüz gülmeyecek herhalde :)

Numaranız yazılımı PttAVM hesabına? Wp üzerinden atıyordı bende.

Dediğim gibi ben de kullandım daha önce. Ama şöyle bir şey oldu aktif Windows 10 kullanıyordum lisansları ile. W11 geçince bir türlü çalışmadı. Gittim W11 key aldım kullanılıyor dedi. Sonra başta anlattığım gibi. Arayıp ulaşabilen ya da Wp'den yazdığı mesaj giden var mı?

Web sitesinde ki Canlı destek bölümünden iletişimde geçin yardımcı olacaklardır biraz geç görebilirler ama

Ben Windows 10 Pro Retail key almıştım sorunsuz çalıştı ayrıca Keşke Windows 10 Pro Retail key alsaymışsınız gereksiz fiyat farkı var Windows 10 Lisans anahtarları Windows 11'de sorunsuz şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı