Sağlık kategorisinde "Mastürbasyon" konuları yasaklanmalı

Asıl sıkıntı cevap yazan kesim de, troll, dalga, argo, küfür tartışma ve kavga çıkartacak cevaplar yazılıyor haliyle konu hem kirleniyor hem konu sahibi amacına ulaşmamış oluyor, konu sahibi 2 dk araştırsa zaten cevabı internette bulacak.

Attığın konu sahibi herhangi cevap vermemiş. Oradakiler cevabını verdiler zaten.

Kırmızı noktalı forum olma yolunda.
Sağlık konusunun içine çiftleşmede giriyor ama toplumsal ahlak önemlidir.
Her denk geldiğimde ille bakarım "Kızlar Soruyor" sitesine.
Biri sormuş double penetration nedir.
Burasıda "Erkekler Soruyor" olma yolunda.
Soru : Mastürbasyon nedir.
Nasıl yapılır, Neden yapılır, Nerede yapılır, Ne zaman yapılır, Kim tarafından yapılır.

Alay konusuna indirgeyenler ve öğrenmek isteyip merakla soranların yani konuyu açanların yaş kitlesi belli. Konunun açılımında ve forum içindeki yerine bir şey denilemez. Ama bu kitleye de elden pek bir şey geleceğini sanmıyorum. Her zaman her forumda olmuştur.

Asıl sıkıntı cevap yazan kesim de, troll, dalga, argo, küfür tartışma ve kavga çıkartacak cevaplar yazılıyor haliyle konu hem kirleniyor hem konu sahibi amacına ulaşmamış oluyor, konu sahibi 2 dk araştırsa zaten cevabı internette bulacak.
Troller yüzünden konu başlığını yasaklamazsınız, trollü banlar geçersiniz.

Fikrine katilmiyorum, bu konuda sana soyle bir ornek vereyim. Surekli gerek Internet ortaminda gerek gercek hayatta Ataturk, Din gibi konular hakkinda konular-sohbetler oluyor degil mi? Bir kendini bilmez gelip konuya iste Ataturk soyle yapti boyle yapti diyip kufur edebiliyor veya ayni sekilde senin dini inancina da kufur edebiliyor-dalga gecebiliyor.

Peki boyle oldugu icin bu konular hakkinda sorularimizi sormuyor muyuz veya tartismiyor muyuz? Tartisiyoruz elbette, ayrica bu konular forumda da aciliyor yani bir kasanin icinde curuk elmalar illa cikicak, senin yapman gereken curuk elmalar cikiyor diye elmayi yasaklamak degil curuk elmalari bildirip ayiklatmak. En azindan ben boyle dusunuyorum, iyi forumlar.

Geri
Yukarı