Sağlık kategorisinde "Mastürbasyon" konuları yasaklanmalı

nevale31

Hectopat
Yer
Saratov
Cidden konu dışına böyle bir konu açıp kirletmek istemiyorum, ama adam gelmiş kaç kere mastürbasyon yapmalıyım diyor, haliyle cevaplar da hem troll, hem troll karışık düzgün cevaplar, hem de tartışma çıkaracak dereceden cevaplar geliyor.
Son 6 sayfa tartışma/kavga odaklı bakarsanız, hatta birisi argo yazmıştı düzenlemiş, raporladım asıl konu bu değil, burada yazmak yerine rapor sistemini kullandım zaten.
Böyle konular açılıp forumun kalitesini düşürüyorlar hem de tartışma ortamı çıkıyor. İnternette milyonlarca soru/konu, makale/rehber var zaten bu konuyla ilgili, neden gelip böyle bir foruma bu konuyu açma ihtiyacı duyuyorsun ki? Millet burada mastürbasyon profesörü değil, internette var zaten;

Konu çok gereksiz bence. Ama dalga konuları da oluyor malesef.

Cidden konu dışına böyle bir konu açıp kirletmek istemiyorum, ama adam gelmiş kaç kere mastürbasyon yapmalıyım diyor, haliyle cevaplar da hem troll, hem troll karışık düzgün cevaplar, hem de tartışma çıkaracak dereceden cevaplar geliyor.
Son 6 sayfa tartışma/kavga odaklı bakarsanız, hatta birisi argo yazmıştı düzenlemiş, raporladım asıl konu bu değil, burada yazmak yerine rapor sistemini kullandım zaten.
Böyle konular açılıp forumun kalitesini düşürüyorlar hem de tartışma ortamı çıkıyor. İnternette milyonlarca soru/konu, makale/rehber var zaten bu konuyla ilgili, neden gelip böyle bir foruma bu konuyu açma ihtiyacı duyuyorsun ki? Millet burada mastürbasyon profesörü değil, internette var zaten;

Ben u*lan demeye korkuyorum.

Ben görüşünüze katılmıyorum. Mastürbasyon konusu yüzünden Sosyal'in kalitesinin bozulduğunu düşünmüyorum. Ona kalırsa burada açılan konuların çoğu internette onlarca var. Bu şekilde düşünmek bence doğru değil. Bu konularda fazla cıvıklaşmadan yorum yapılsa dediğiniz gibi daha iyi olur. Ama kimsenin de bir profesör gibi tam ciddiyet ile yorum yapmasını özellikle bu konuda beklemeyin.

Mastürbasyon sağlıkla ilgili değil mi?
Asıl sıkıntı cevap yazan kesim de, troll, dalga, argo, küfür tartışma ve kavga çıkartacak cevaplar yazılıyor haliyle konu hem kirleniyor hem konu sahibi amacına ulaşmamış oluyor, konu sahibi 2 dk araştırsa zaten cevabı internette bulacak.

Geri
Yukarı