Sağlık konularına "doktora git" demek gereksiz mesaj olarak sayılmalı

MrGörkem

Decipat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Sağlık konularının altına biz doktor muyuz doktora git diyorlar, adam belki gidebilecek durumda değil, işi vardır, uzaktadır orada sizden yardım istiyor kullanıcılar doktora git diyor, gereksiz mesaj olarak sayılmalı bence. Konunun açılmasına gerek yok bu arada sadece moderatör arkadaşlara ulaşmak amacıyla yazdım, bence bir değerlendirilse iyi olur.

ırmakovski

Picopat
Yer
İstanbul
Sağlık konularının altına biz doktor muyuz doktora git diyorlar, adam belki gidebilecek durumda değil, işi vardır, uzaktadır orada sizden yardım istiyor kullanıcılar doktora git diyor, gereksiz mesaj olarak sayılmalı bence. Konunun açılmasına gerek yok bu arada sadece moderatör arkadaşlara ulaşmak amacıyla yazdım, bence bir değerlendirilse iyi olur.

Evet haklısın ama bazen açılan konularda cerrah bilgisi istiyor resmen o yüzden aralardan seçilmeli.

Ahmet Samur

Hectopat
Evet benimde aklımda olan bir konuydu sırf yazmak için bile yazıyorlar yani sanki konu açan kişi doktora gitmesini bilmiyormuş gibi.

Ecmel

Decipat
Makaleler
3
Kimse burada uzaktan tedavi yapamaz. 2021 yılında araç sıkıntısı mı yaşıyoruz? Taksi diye bir şey var, arıyorsun geliyor istediğin yere götürüyor. Foruma konu açmakla harcayacağın zamanı, taksiyle hastaneye gitmeye harcarsın.

Doktorlar bile uzaktan tedavi yapamazlar, nasıl yapmalarını bekliyorsun? Ayrıca forum gibi bir yerde herkesin yazabileceği bir ortamda ne tedavisi bekliyorsunuz?

Hasta olduğun zaman doktora gitmeyeceksin gelip foruma konu açacaksın. :D

KS
KS
MrGörkem

MrGörkem

Decipat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Kimse burada uzaktan tedavi yapamaz. 2021 yılında araç sıkıntısı mı yaşıyoruz? Taksi diye bir şey var, arıyorsun geliyor istediğin yere götürüyor. Foruma konu açmakla harcayacağın zamanı, taksiyle hastaneye gitmeye harcarsın.

Doktorlar bile uzaktan tedavi yapamazlar, nasıl yapmalarını bekliyorsun? Ayrıca forum gibi bir yerde herkesin yazabileceği bir ortamda ne tedavisi bekliyorsunuz?

Hasta olundun zaman doktora gitmeyeceksin gelip foruma konu açacaksın. :D
Yanlış, ben diyabetim mesela birisi diyabetle ilgili konu açsa mesela şekerim yüksek ya da düşük ben ona yardım edebilirim, illaha ki yaralanma gibi düşünmeyin.

Yukarı