Sagopa şarkı tavsiyesi

ofsaytkaan31

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500, GTX 1650, 16GB RAM
Meslek
Öğrenci
Sagopa'nın çok bilinmeyen ve içinde nakarat içeren şarkı tavsiyesi istiyorum.

Buyur kardeşim. Rica ederim. Kanal benim değil ama eğer takibe alırsan yeni şarkıları da görürsün. Aktif olarak atıyor yeni video.

Bu böyledir, İnsafa Gel gibi şarkılar da var. Biliniyorlar ama aşırı popüler de değiller.

O zaman direkt nakaratı güzel şarkı önerebilir misiniz?

Gölge Haramileri, İnsafa Gel, Tadı Yok, Galiba, 24, 366.Gün, uzun Yola Devam, Mevsimler Gibisin, Kargaların Kargaşası, Sürahi, Kürdan Kollar, Al 1'de Buradan Yak, Bir Pesimistin Gözyaşları, Toz Taneleri, Muamma, Suçsuz Gözlerime Hesabım Ağırdır (bu şarkının asıl adını unuttum).

Şuanlık aklıma gelenler bunlar. Hepsi çok kaliteli şarkılardır ancak arada nakaratsız şarkı vardır belki. Yine de dinle hepsini. Bir de Sago2nun çoğu şarkısı nakaratlı ve nakaratı da dile dolanan cisten şarkılardır.

Sago dışında nakaratı, akıcılığı mükemmel olan iki şarkı burakıyorum bırakıyorum buraya. Onlara da bakın isterseniz. Hidra'dan Ölüme İnat, Sansar Salvo'dan Ağır Roman.

Bu arada @Sagolera hocamın bu konular hakkında bilgisi olduğuna eminim. Sonuçta ismi Sagolera. Gerçi profil fotosu ne alaka anlamadım ama neyse 🧐😉

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kargaların kargaşası bayağı iyidir.
Nakarat olarak en sevdiğim şarkısı budur. Hatta son rap şarkısı olarak bunu dinlerim o derece.
@Mithat Berhan

Sagopanın dönemi kadar şanslı geldiğimiz bir dönem yoktur benim için. Konserine gittim. Ağzı ile DJ sesi yaptı,böyle bir yetenek olamaz arkadaş.

Canlı performansı mükemmeldir Sago'nun. Scracth yapar, yankı efekti yapar, backvokal yapar.

Geri
Yukarı