Sahibinden 1000 TL istedi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230731-074753_Gmail.jpg
    Screenshot_20230731-074753_Gmail.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 27
Oncelikle selam sahibindende 7000 TL'ye OLED sattim onaylamak icin e-posta geldi tikladim kartta da 34 TL vardi bilgilerimi girdim cekmek icin 1000TL olmalıymış dolandirici mi?
Dolandırıcı o hocam. Bende yaşadım, mail'de spam kutusuna düşüyor. Alacağınız ürünün fiyatı özellikleri vs. her şey ile aynı sahte sayfa ile sizden ücret ödemenizi istiyor. Sayfa falan tamam gerçek ama ürün alan birinden para istemek ne kadar gerçekçi? 😀

Yaşına veriyorum, ortaokullu bu arkadaş.
Yanlış anladınız sanırım. Konu sahibi satış yaptığını belirttiği için satılmış aslında demek istedim. Konu sahibine herhangi bir hakaretim yok. Ortaokullu falan da değilim. Hatırı sayılır derecede yaşım olduğunu düşünüyorum.

Yanlış anladınız sanırım. Konu sahibi satış yaptığını belirttiği için satılmış aslında demek istedim. Konu sahibine herhangi bir hakaretim yok. Ortaokullu falan da değilim. Hatırı sayılır derecede yaşım olduğunu düşünüyorum.
Adam satış yapmış, sistem malları satış yapan arkadaşa nasıl ayırsın. Alıcıya ayırdı dese belki mantıklı olurdu.

Satışı ben yapayım, malları bana ayırsın. Satışı ben yapayım, parayı da ben ödeyeyim. 🤣

Geri
Yukarı