Sahibinden 2. el ürün alınır mı?

Vallahi kısmet işi... Karşınızdaki kişinin karakteri çok önemli. Malının arkasında duran birey ise sorun olsa da sorun olmaz..

Macun yenilemek iyi bir şey bu yanıltıcı bir nokta yaratmaz ki.

Şöyle bir durum var macun yeniledikten sonra ilk başlarda sıcaklık değerleri düşük kalsa da fabrikada kullanılan mağcun gibi kaliteli macun kullanılamayacağından kısa süre içersinde sıcaklıkta artış görülebilir.

Lise de iken bir sınıf arkadaşımın sürekli ısınan GTX 750 Ti (sanırım) kartını bu şekilde sattığını hatırlıyorum. Sanırım ona da aynı şekilde satmışlardı. Yani söylemek istediğim yeni macun sürüldüyse 1-2 saatlik test yanıltıcı olabilir.

macun kötü olsa da olmasa da her türlü kaliteli bir macun alınıp (hatta, zaten öyle bir macun sahibi olunmalı) düzenli olarak yenilenmesi gerekir

Şöyle bir durum var macun yeniledikten sonra ilk başlarda sıcaklık değerleri düşük kalsa da fabrikada kullanılan mağcun gibi kaliteli macun kullanılamayacağından kısa süre içersinde sıcaklıkta artış görülebilir.

Lise de iken bir sınıf arkadaşımın sürekli ısınan GTX 750 Ti (sanırım) kartını bu şekilde sattığını hatırlıyorum. Sanırım ona da aynı şekilde satmışlardı. Yani söylemek istediğim yeni macun sürüldüyse 1-2 saatlik test yanıltıcı olabilir.
Eğer ki macun sıcaklığı güzel bir şekilde düşürebildiyse 1-2 saatte uçup gidebilecek bir şey değil bu , macun kuruyana kadar o sıcaklıklarda dolaşır. Fabrikalarda sürülen macunlar da öyle çok kaliteli şeyler değiller orta halli macunlar diye biliyorum.

@xbacktrack selam. Tabii ki alınır fiyatı ve ürünün durumu uygun ise. Öncelikle GET ile işlem yap, satıcının referanslarına bak. Ayrıca bu işlerin kaliteli bir şekilde yapmak için kendimizi de düzeltmemiz lazım. Bozuk ürün satmamak veya arızası varsa açık bir şekilde belirtmek, ürün aldığımızda ürünle ve satıcı ile ilgili adil,gerçekçi yorumlar yapmak. Bunlar hepimizin kaliteli alışverişler yapması için gerekli.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı