Sahibinden.com GeT İlan Vermek Mantıklı mı?

Varyemez

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Lise Öğrencisi
Dostlarım 4GB Hynix RAM satmak istiyorum, bu RAM'i GeT (Güvenli E-Ticaret ) yöntemi ile satmak mantıklı olur mu? İnternette satıcıyı zor duruma düşürebilecek bir sistem demekteler doğru mudur?

Alıcı GET ile isterse, açabilirsiniz ama ilk başta ilanı normal olarak vermek daha iyi olur. Çünkü alıcı belki hiç uğraştırmadan havale yapar veya elden almak ister.

Şu ana kadar tüm ürünlerimi GeT aracılığıyla sattım, hem daha kolay elden çıkıyor hem alıcıyla gereksiz konuşma sürdürmek zorunda kalmıyorsunuz. Dene ürünü, beğenmezsen iade et diyorum. Kafamı ağrıtan olmadı henüz.

% kaç komisyon alıyor acaba?
Buradan bakabilirsin.

Ben RAM almıştım Sürat Kargo'ya teşekkür ederim 17 lira kargo parası ödedim. İlan sahibi anlayışlı birisi çıkmıştı hesabıma 10 lira göndermişti :) Anlaşmanız olmadığı için kargo şirketleri RAM'i dosya ve belge sınıfına sokup pahalı kargo ile yollayabilir.
Yani alan kişiyi memnun etmek için bence dikkat etmelisiniz.

%9 diye biliyorum. Yamyam herifler.

Sahibindende yine iyiymiş komisyon, ben de bir ürün satacaktım, komisyonu az diye oraya baktım ama sonra şikayetlerde, satılan ürünün parası yatmıyor falan gibi yazılar okumuştum vazgeçtim gittigidiyorda satmıştım. Sahibinden yamyamsa GG ne acaba? Zira %15 komisyonu vardı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı