sahibinden.com GTX 950 ürünü yanlış bilgilendirme

Ben o satıcıdan E5450 almıştım gayet iyi bir satıcı sıkıntı yok. E5450 ile X5450'nin arasında sadece o.c özgürlüğü farkı var. Fazla oc yapmayacaksan E5450 sana fazlasıyla yeter. İşlemci combo anakartlarda bile çalışıyor sıkıntı yok.
O.C nasıl yapılıyor?

(Hahah :D)

Son düzenleme:
Ben o satıcıdan E5450 almıştım gayet iyi bir satıcı sıkıntı yok. E5450 ile X5450'nin arasında sadece o.c özgürlüğü farkı var. Fazla oc yapmayacaksan E5450 sana fazlasıyla yeter. İşlemci combo anakartlarda bile çalışıyor sıkıntı yok.
Hocam kesinlikle satıcının ekmeğine taş koymak istemem ve satıcıyı da kötülemedim zaten sadece ilan açıklamasındaki bilgi ile videonun alakası olmadığını vurguladım.
İşlemciden memnun musunuz? Oyun oynuyor musunuz? Oynuyor iseniz neler?

Hocam kesinlikle satıcının ekmeğine taş koymak istemem ve satıcıyı da kötülemedim zaten sadece ilan açıklamasındaki bilgi ile videonun alakası olmadığını vurguladım.
İşlemciden memnun musunuz? Oyun oynuyor musunuz? Oynuyor iseniz neler?
Oyunla işim olmaz ama oyun performansı iyi bir işlemci. Ben render ve iş istasyonu amaçlı kullanıyorum. Siz hangi oyunları oynayacaksınız ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı