Sahibinden.com Param Güvende ile ürün alınır mı?

393654

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba, 2. el bir ürün alacağım ve Param Güvende ile almayı düşünüyorum. Çünkü alacağım ürünün bilgisayarımda nasıl çalışacağından emin değilim ve eğer iyi çalışmazsa iade edebilmem lazım. Param Güvende ile alacağım zaman sanırım ekstra ücret ödemem gerekiyormuş. Bu ücret ne kadardır? Onun dışında bilmem gerekenler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır. Eğer satıcı karşı ödemeli seçtiyse kargoyu o zaman ödersiniz.

eğer iyi çalışmazsa iade edebilmem lazım.
Yasal olarak ben bunu beğenmedim 14 gün içinde iade edeyim durumu ikinci el ürünlerde yok, satıcıya güveninize bağlı

Tabi ürün bozuk gelirse iade edebilirsiniz.

Merhaba, 2. el bir ürün alacağım ve Param Güvende ile almayı düşünüyorum. Çünkü alacağım ürünün bilgisayarımda nasıl çalışacağından emin değilim ve eğer iyi çalışmazsa iade edebilmem lazım. Param Güvende ile alacağım zaman sanırım ekstra ücret ödemem gerekiyormuş. Bu ücret ne kadardır? Onun dışında bilmem gerekenler nelerdir?
Sadece başlığı yanıtlayacağım. Alınır, satılmaz.

Satın al butonuna tıkladıktan sonra sağ tarafta ne kadar hizmet bedeli aldığı yazıyor. Bir sıkıntı olma durumunda iade etme hakkın oluyor. Eğer almak istiyorsan alabilirsin.

Yasal olarak ben bunu beğenmedim 14 gün içinde iade edeyim durumu ikinci el ürünlerde yok, satıcıya güveninize bağlı

Tabi ürün bozuk gelirse iade edebilirsiniz.
Satın al butonuna tıkladıktan sonra sağ tarafta ne kadar hizmet bedeli aldığı yazıyor. Bir sıkıntı olma durumunda iade etme hakkın oluyor. Eğer almak istiyorsan alabilirsin.
Sahibinden komisyon ekliyor. Sistem alıcı tarafından risk oluşturmuyor. Beğenmezsen kolayca iade edebiliyorsun. Satın alma bölünden ödeyeceğin ücret gözüküyor.
Şimdi hocalarım, kulaklık alacağım ve kulaklıkta ses kartı yok yani bilgisayarımın ses kartına göre performans veriyor. Performansı iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorum o yüzden kötü performans verirse iade edebilmeliyim. Sadece ürün bozuk veya kırık gelirse mi iade edebilirim?

%5 komisyon alıyor. Ürün elinize ulaştığında bozuk gelirse rahatça iade edebilirsiniz. Param Güvende satıcının zararına bir sistem. Eğer ürünü alıp iade ederken taş bile yollarsanız kabul ediyorlar diye biliyorum. Ürünü beğenmezseniz 1 2 gün içinde iade edin bir sıkıntı çıkmaz. Bu arada iade ederseniz Param Güvende %5 komisyonu geri ödemiyor.

Şimdi hocalarım, kulaklık alacağım ve kulaklıkta ses kartı yok yani bilgisayarımın ses kartına göre performans veriyor. Performansı iyi mi olur kötü mü olur bilemiyorum o yüzden kötü performans verirse iade edebilmeliyim. Sadece ürün bozuk veya kırık gelirse mi iade edebilirim?
Hayır genel olarak beğenmezsen her türlü iade edebilirsin. Sen onay vermediğim sürece para satıcıya aktarılmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı