Sahibinden.com'daki OYUNCU DUNASI guvenilir mi?

Her ne kadar mağaza da olsa test ederek alarak içinizi rahat ettirebilirsiniz hocam. Ben çoğu defa Sahibinden üzerinden ürün alıp sattım ve şunu söyleyebilirim fake/dolandırıcı ilan çoğu zaman belli oluyor.

Param Güvende ile rahat bir şekilde alabilirsin. Ben genelde açıklamaya ve anlatıma bakıyorum. Bazı ilanlar detaylı olarak anlatıyor özelliklerini onlar daha güvenilir oluyor.

Daha öncesinde arkadaşım oradan alışveriş yaptı hocam parayı ilk gönderdi sorunsuz gönderdiler fakat ürünler sıfır değil iyi tamir edilmiş ona göre alışveriş yapın.

attığım link kaybolmuş neresi olduğunu gördünüz değilmi?
Daha öncesinde arkadaşım oradan alışveriş yaptı hocam parayı ilk gönderdi sorunsuz gönderdiler fakat ürünler sıfır değil iyi tamir edilmiş ona göre alışveriş yapın.

Param Güvende yapmıyorlar o yüzden sordum güvenilir mi diye

Param Güvende ile rahat bir şekilde alabilirsin. Ben genelde açıklamaya ve anlatıma bakıyorum. Bazı ilanlar detaylı olarak anlatıyor özelliklerini onlar daha güvenilir oluyor.

attığım link kaybolmuş neresi olduğunu gördünüz değilmi?

Param Güvende yapmıyorlar o yüzden sordum güvenilir mi diye
Linki görmedim hocam da genel olarak o mağaza hakkında yorumumu dile getirdim. Adamlar RTX 3080Ti Suprim X modelini 19.900 gibi oldukça düşük meblağa satıyorlar pek hayır gelmedi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı