Sahibinden dolandırıcı damgası yedim

morbid4605

Decapat
İyi günler. Sahibinden üzerinden 26 Mart tarihinde X4 955 işlemci sattım ve ürün satıcıya ulaştı. Ama satıcı bana diyor iade alın bu işlemci farklı işlemci diyor. Sizi şikayet edeceğim diyor. Havale sonrası kargo yaptım. Bu konuda ne yapmalıyım? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
hemde eminimkide adam ürünü aldı ve bana kazik atmaya çalışıyor bana gönderdin dedi işlemci x3 440 daha düşük model bir işlemci ama takmayacam hemde nerden kanıtlıyor elinde bir belge yok get ile satmadim havale sonrası kargo yaptım hic kafami yormayim hemde adam 125tl icin 40takla atiyor savcilikla korkutuyor bilerek

hemde eminimkide adam ürünü aldı ve bana kazik atmaya çalışıyor bana gönderdin dedi işlemci x3 440 daha düşük model bir işlemci ama takmayacam hemde nerden kanıtlıyor elinde bir belge yok get ile satmadim havale sonrası kargo yaptım hic kafami yormayim hemde adam 125tl icin 40takla atiyor savcilikla korkutuyor bilerek
Evet. Adam sağlam işlemciyi alıp farklı işlemci de iade edebilir. Bu durum da var.

Hem de eminimki de adam ürünü aldı ve bana kazik atmaya çalışıyor bana gönderdin dedi işlemci X3 440 daha düşük model bir işlemci ama takmayacağım hem de nereden kanıtlıyor elinde bir belge yok GET ile satmadim havale sonrası kargo yaptım hic kafami yormayim hem de adam 125TL icin 40takla atiyor savcilikla korkutuyor bilerek

O zaman sen kanıtları muhafaza et, bırak o uğraşsın. Merak etme elinden hiçbir şey gelmez.

Hem de eminimki de adam ürünü aldı ve bana kazik atmaya çalışıyor bana gönderdin dedi işlemci X3 440 daha düşük model bir işlemci ama takmayacağım hem de nereden kanıtlıyor elinde bir belge yok GET ile satmadim havale sonrası kargo yaptım hic kafami yormayim hem de adam 125TL icin 40takla atiyor savcilikla korkutuyor bilerek.

Boşver bağırıp çağırsın. Hiç bir şeyi kanıtlayamaz. Kargodan paketi alıp açılış videosu çekmesi gerekirdi. O zaman belki bir şey yapabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı