Sahibinden dolandırıldım

O nasıl dolandırdı? Yine parayı gönderip ürünü almadınız mı?
Hocam bir pedal alacaktım ve aynı arkadaşın durumu gibi oldu gönderdim engelledi whatsap konusmaları, dekont ve ilan forograflarını ekledim dosya acıldı ceza aldı. 2. dosya da ise suan paylaşmak istemiyorum detayını dava sürdüğü için oda online oyun karakteri ile ilgili. Bu arada dava 2.5 yıl sürdü.

Geçmiş olsun şu sıralar dolandırılma konuları artmaya başladı.
Telefon numarası ile adres nasıl buluyorsun.

Ve eklemek istiyorum şikayetçi olduktan sonra dava açılır ise eğer senin paranı, zararını vs karşılasa dahi olay bilişim araçlarını ve banka kurum ve kuruluşlarını kullanma aracılığı ile nitelikli dolandırıcılığa giriyor buda kamu davası anlamına geliyor. Yani sen olaydan tüm zararını karşılayıp şikayetten vazgeçsen dahi mahkeme kapanmıyor süreç devam ediyor.

Yeni hesaba nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum? Geçmiş olsun ama daha dikkatli olunmalı. Mutlaka şikayet ediniz.

Geçenlerde ben ürün almak istedim yeni bir hesap satıyor ürünü. Önce ürün sonra ödeme dedim.
"Yürü git işine" dedi. Benim hesabım 2004. :D

3 ay önce Logitech fare sattım. Alan kişi uğraşmadı bile. Hesap numarası istedi ve gönderdi. Ben de ürünü 2 saat sonra kargoladım. Satış ile ilgili ekran görüntüleri halen tutuyorum. İleride sıkıntı olmasın diye.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla verdiği hesaba para göndermişsin. Kullandığı hesap kendine aitse bir şeyler çıkabilir. En kısa sürede savcılığa suç duyurusunda bulunun. Bu davalar genellikle kovuşturmaya yer olmamasıyla sonlansa da elindeki tüm bilgileri verip bir şey çıkmasını ummaktan başka şansın yok malesef.
Kullandığı hesap kendisinin
Geçmiş olsun şu sıralar dolandırılma konuları artmaya başladı.
Telefon numarası ile adres nasıl buluyorsun.
Kendi numarasını verdi numara sorgulamadan buldum
Yeni hesaba nasıl güveniyorsunuz anlamıyorum? Geçmiş olsun ama daha dikkatli olunmalı. Mutlaka şikayet ediniz.

Geçenlerde ben ürün almak istedim yeni bir hesap satıyor ürünü. Önce ürün sonra ödeme dedim.
"Yürü git işine" dedi. Benim hesabım 2004. :D

3 ay önce Logitech fare sattım. Alan kişi uğraşmadı bile. Hesap numarası istedi ve gönderdi. Ben de ürünü 2 saat sonra kargoladım. Satış ile ilgili ekran görüntüleri halen tutuyorum. İleride sıkıntı olmasın diye.
ben güvence istedim başka birinden mesaj göstersin sattığına dair diye gösterdi hatta numara verdi aradım yazdım konuştum bi sıkıntı olmadı ama arkadaş niyeti sonradan bozdu şuanda bir kaç kişiye ürün halen satılık demiş numarası adresi dekont gerekli herşey elimde yarın gidip şikayetde buluncam

Son düzenleme:

Geri
Yukarı