Sahibinden üzerinden dolandırıldım

Hocam maalesef adamı arayıp söverseniz benden bahsederseniz yine suçlu duruma ben düşeceğim, duruma göre yazarım size zaten en ucuz ilan adamda.

Ayrıca garip ama adam 2015'ten beri üye, büyük ihtimalle hesabı çalmış olmalı ama banka adıda aynı.

Yok hocam. Ben adamla görüşüp gamepad almaya çalışıp babasına anlatacağım durumu. Sövme denen bir olay falan yok. Şakasına yapıyoruz o olayı.

Monster gamepad yazıp en düşük fiyata çekin sıralamayı yine de link atmayacağım.

Kayseri yazana tıklayıp aradım. Yaşı 30-40 yaşında adamdı. Öyle 15 falan değil. 15 olsa görüşürdüm fakat 30-40 ise beni aşar bu durum. Dolandırma mevzusunu açsam mı açmasam mı bilemedim. Kayseri sarıoğlan yazan ise yardımcı olurum fakat yanlış iftira atmak da istemem.

@Ahmsef hocam hiç uğraşmayın sizi karıştırmak istemiyorum bir şekilde halledeceğim, yardımcı olan herkese teşekkür ederim bir de son mesajınızı silerseniz ilanla alakalı mutlu olurum.

Ayrıca arayınca satılıkmı dedi size adam? @Ahmsef

Son düzenleme:
Boş verin hocam, başımıza iş almalayalım ben halletmeye çalışacağım

@Ahmsef hocam hiç uğraşmayın sizi karıştırmak istemiyorum bir şekilde halledeceğim, yardımcı olan herkese teşekkür ederim bir de son mesajınızı silerseniz ilanla alakalı mutlu olurum.

Ayrıca arayınca satılıkmı dedi size adam? @Ahmsef

Evet satıyoruz dedi

Evet satıyoruz dedi.

Adamı tekrar aradım ve satmışsınız dedikten sonra sattıysak niye arıyordunuz yav deyip kapattı :D. Basit bir dolandırıcı hocam bu. Konuşun 1-2 dava tehtidi ile halledersiniz işi.

Direkt dava açıp alabildiğin kadar almaya çalış ebesininkini görsün, bir daha dolandırıcılık yapmaz.

Avukat falan toplam ne kadar masrafı olur bana? Akşam farklı telefondan arayıp paranın 2 katını istemeyi düşünüyorum, aksi taktirde dava açacağımı söyleyeceğim :D peki böyle birşey yapsam suç olurmu?

Avukat falan toplam ne kadar masrafı olur bana? Akşam farklı telefondan arayıp paranın 2 katını istemeyi düşünüyorum, aksi taktirde dava açacağımı söyleyeceğim :D peki böyle birşey yapsam suç olurmu?
Bu yapacağın tefecilikten farksız olur.😂 Sen en iyisi direkt dava aç zaten kazanırsın, avukat kendi ücretini zaten çıkartır ondan rahat ol.

Bu yapacağın tefecilikten farksız olur.😂 sen en iyisi direkt dava aç zaten kazanırsın, avukat kendi ücretini zaten çıkartır ondan rahat ol.

Aynen, öyle bir şey yapmayacağım bu yüzden bize de yakışmaz zaten :D devletin avukatları ne oluyor bir bilginiz var mı? Dava açabilirim fakat cebimden para çıkmasını istemiyorum.

Zaten avukatınız olmadığı zaman barodan talep edebiliyorsunuz diye biliyorum. En iyisi babanla konuş bi avukatla görüşsün fiyat konusunda da kafanı yorma dediğim gibi avukat kendi parasını da onlardan bir güzel çıkartıyor...
Aynen, öyle bir şey yapmayacağım bu yüzden bize de yakışmaz zaten :D devletin avukatları ne oluyor bir bilginiz var mı? Dava açabilirim fakat cebimden para çıkmasını istemiyorum.

Aynısı abimle bana da olmuştu laptop alırken. Babam dava açtı. 3 yıl sonra dava sonuçlandı adam zaten hapisteymiş ve yüze yakın kişiyi dolandırmış. Paranın üç katını ödemesi gerekiyor ama adam zaten iflas etmiş para falan yok. Ömür boyu hapiste çürüyecek büyük ihtimal.Sende babana söyle polise falan gidin.Eğer çocuksa zaten korkup geri verebilir.

Geri
Yukarı