Sahibinden GET'de Alıcı Adı Soyadını Farklı Girmiş

345291

Hectopat
Merhaba, adresi yazıyor fakat isimde böyle yazıyor. Ve benle almadan önce de hiç konuşmadı. Satışı iptal etmeli miyim? Ürünü hiç satamamıştım zaten bir anda alındı mailime bilgi geldi ve alıcısı benle daha önce hiçbir şekilde konuşmadı. Ürünümü bozup bana geri gönderebilir mi?

sahibinden1.png

Sahibinden GET tamamen alıcıyı düşünüyor. Satıcıya bir güven vermiyor. Siz ürününüzü gönderirsiniz, size salatalık olarak geri bile gelebilir. Sonra uğraş dur. Bence iptal edin ya da sahibinden ile iletişime geçin. GET ile satış yapmanızı önermiyorum. Çok fazla kötü niyetli insan var.

Sahibinden GET tamamen alıcıyı düşünüyor. Satıcıya bir güven vermiyor. Siz ürününüzü gönderirsiniz, size salatalık olarak geri bile gelebilir. Sonra uğraş dur. Bence iptal edin ya da sahibinden ile iletişime geçin. GET ile satış yapmanızı önermiyorum. Çok fazla kötü niyetli insan var.
Peki teşekkürler. Desteği arıyorum. Bu arada buradan satmayı denemedim fakat alan olmadı. Daha doğrusu hiçbir yerden alan olmadı.
Sahibinden destek ekibine ulaşın. İlgili kişiye ulaşıp doğru bilgileri size ulaştırırlar veya siparişi iptal ederler.
Yabancı uyruklu olabilir. Kişiyi tanıyor musun?
Kullanıcı adında İbrahimt yazıyor.

Merhaba, adresi yazıyor fakat isimde böyle yazıyor. Ve benimle almadan önce de hiç konuşmadı. Satışı iptal etmeli miyim? Ürünü hiç satamamıştım zaten bir anda alındı mailime bilgi geldi ve alıcısı benimle daha önce hiçbir şekilde konuşmadı. Ürünümü bozup bana geri gönderebilir mi?

Eki Görüntüle 809227

Kesinlikle iptal edin öyle isim mi olur? Büyük ihtimalle mar00n yazdığı gibi dolandırıcıdır iptal et gitsin.

Çok doğru sadece alıcıya yönelik.
Hocam GET sıkıntı 1080 Ti GET ile yollandı adam kendi bozuk 1080 Ti ekran kartını koyup geri yollamış.

Aga be satıcı şu an adamda sövülecek aile bireyi bırakmamıştır. (Haklı ama)

Hocam GET sıkıntı 1080 Ti GET ile yollandı adam kendi bozuk 1080 Ti ekran kartını koyup geri yollamış.
Kesinlikle iptal edin öyle isim mi olur? Büyük ihtimalle mar00n yazdığı gibi dolandırıcıdır iptal et gitsin.

Çok doğru sadece alıcıya yönelik.

Aga be satıcı şu an adamda sövülecek aile bireyi bırakmamıştır. (Haklı ama)
Hocam keşke satabilsem de satılmıyor. Kullanıcı adı da İbrahimt idi sanırım. Daha da garip olanı adam bana hiç yazmadı ki. Yazsa gene tamam diyeceğim direk aldı.

Hocam keşke satabilsem de satılmıyor. Kullanıcı adı da İbrahimt idi sanırım. Daha da garip olanı adam bana hiç yazmadı ki. Yazsa gene tamam diyeceğim direk aldı.
Hocam dikkat edin soğan koymasın içine mar00n hocamın dediği gibi satıcı hiç düşünülmüyor iptal eder salatalık falan koyar aman tam ismini ve TC sini isteyin sizde verin öyle bir olayda savcılığa başvurursunuz. (veya eğer sahibinden ip adresi verirse savcılığa TC falan hiç gerek kalmaz)

Yeni konular

Geri
Yukarı