Sahibinden ikinci el ekran kartı alınır mı?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Param Güvende ile almayı düşünüyorum, gerçekten uygun fiyata kartlar var ama genellike alacağım kartların garantisinin devam etmesine dikkat edeceğim. Mining olayının önüne geçmeye çalışacağım.
Sahibinden sitesinin bana verdiği o 3 günlük süreyi hangi testleri yaparak değerlendirmeliyim?

İkinci el almayı neden düşündün derseniz, 10-12 kya satılan ekran kartları 5-7 arası satılıyor ve garantisi devam eden kartlara bakıyorum.

Hocam param güvende sistemi de olsa güvenme derim. Elden denemediğim ekran kartını almazdım ben herhangi bir şekilde online olarak.

Param Güvende ile almayı düşünüyorum, gerçekten uygun fiyata kartlar var ama genellike alacağım kartların garantisinin devam etmesine dikkat edeceğim. Mining olayının önüne geçmeye çalışacağım.
Sahibinden sitesinin bana verdiği o 3 günlük süreyi hangi testleri yaparak değerlendirmeliyim?

İkinci el almayı neden düşündün derseniz, 10-12 kya satılan ekran kartları 5-7 arası satılıyor ve garantisi devam eden kartlara bakıyorum.
Forumda bi arkadaş param güvende ile almıştı 2. el ekran kartı. Satan kişi bozuk ürün gönderip sen bozdun demiş ve dava açmış. Dikkatli olmanızı öneririm.

Kart diye satın alıp içinden taş çıktığında ya da kartın garantisini bozduğu halde bozmadığını söyleyip 15 gün sonra fark ettiğinde anlarsın nasıl bir şeyden bahsettiğimi kardeş. :D

Hıyar geldiğinde iade edebiliyorsun merak etme 😀
Böyle düşüncülere kapılırsak hiçbir şekilde ikinci el ürün almamalıyız her ürün yarına bozulabilir.

AMD kartı alıyosan mining olayı ucuz kartlarda çok oluyor benim kartımda 2 ay mining görmüş satan kişi söylemişti ama şu ana kadar ısı vs. sorun çıkarmadı biraz şans işi.

Geri
Yukarı