Sahibinden Param Güvende ile satın alım sonrası satıcı engelledi

orhanbba73

Femtopat
Daha fazla  
Önce bir iki adet soru sordum cevap verdi. Birkaç saat sonra sonra alayım dedim ürünü ama sonra satıcıya ne zaman kargoya verirsiniz diye sormak istediğimde satıcı tarafından engellendiğiniz için soru soramazsınız diyor. Ne yapmam gerekir? Hani rahatsız da etmedim. Anlamadım açıkçası. Belki satın almadan da engellemiş olabilir anlamadım çünkü direkt soruyu sordum alır almaz.

Son düzenleme:
Önce bir iki adet soru sordum cevap verdi. Birkaç saat sonra sonra alayım dedim ürünü ama sonra satıcıya ne zaman kargoya verirsiniz diye sormak istediğimde satıcı tarafından engellendiğiniz için soru soramazsınız diyor. Ne yapmam gerekir? Hani rahatsız da etmedim. Anlamadım açıkçası.

Yüksek ihtimal dolandırıcı. Kargoyu video çekerek açın lütfen.

Param güvende ile aldıysan hiç sorun olmaz hocam, umarım yanlışıkla falan engellemiştir arkadaş.

Başlıkta "satın alım sonrası" dediniz ancak ifadenizde "alayım dedim" ile devam edince anlayamadım. Satın aldınız mı? Aldıysanız problem değil paranız güvende, iade edin gitsin. Satmaktan vazgeçmiş olabilir ya da talep gördüyse ürünün fiyatını yükseltecektir. Sizinle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki soracaksınız kargoya ne zaman verileceğini.

Yanlışlıkla engellemesi söz konusu bile değil :) senin profil seçenek ayarına gidecek, engelle diyecek, emin misin sorusuna engelle şikayet et vs süreçlerini onaylayacak. Güvenilir değil, sahibinden ile temasa geç siparişi iptal et.

Başlıkta "satın alım sonrası" dediniz ancak ifadenizde "alayım dedim" ile devam edince anlayamadım. Satın aldınız mı? Aldıysanız problem değil paranız güvende, iade edin gitsin. Satmaktan vazgeçmiş olabilir ya da talep gördüyse ürünün fiyatını yükseltecektir. Sizinle alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Tabii ki soracaksınız kargoya ne zaman verileceğini.

Başlıkta öyle dedim ama satın alım sonrası adam saniyesinde engellemediyse önceden de engellemiş olabileceğini düşündüm.

Satın aldiktan sonra mi engellemis? Gecen kuzenim bir ilan buluyor klimayla ilgili. Almak istiyor sonrasinda ise beni soyluyor kuzenim gelsin gorsun alayim pesin parayla diyor. Direk engelliyor. Ortalik dolandirici dolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı